Wspaniali ludzie obok to klucz do sukcesu

Witajcie! Dotarłam już do Polski i Wigilię przeżyłam z moją rodziną. Z racji takiej, że mam chwilę wolnego czasu, chciałabym podzielić się z Wami zdjęciami z ostatnich grudniowych dni. Moje koleżanki ze studiów we Frankfurcie robią sporo zdjęć, dlatego najpierw te z nimi. Tak wygląda nasz czas wolny po wykładach lub w przerwach między nimi:


Mimo, że już osiągnęłam wszystko, czego potrzebowałam, jeśli chodzi o język niemiecki, nadal robię różne kursy C2, które nie tylko pomagają mi uczyć się do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego, ale także umożliwiają mi stały kontakt z ludźmi różnych narodowości.
Na taki też kurs w formie wykładów uczęszczam na uniwersytecie. Ostatnio odwołali nam wykłady i spontanicznie postanowiliśmy wybrać się z grupą na jarmark świąteczny we Frankfurcie.
Chętnie przedstawię Wam moją grupę: (na pierwszym zdjęciu od lewej) Vũ z Korei, Pedro z Kolumbii, Ayaan z Indii, ja, Jessica z Kolumbii, Jean-Christophe ze Szwajcarii i Evina z Grecji.
Inny kurs niemieckiego (C2) robię w szkole językowej. Wraz z moją grupą postanowiliśmy poświęcić ostatnie zajęcia przed świętami i wybraliśmy się do afgańskiej restauracji.

A tu zdjęcia z ostatniego czasu... Ostatnio dodałam Wam zdjęcia z jarmarku świątecznego we Frankfurcie nad Menem. W tym roku również udało mi się również zobaczyć jarmarki w takich miastach jak: Aschaffenburg, Gelnhausen, Fulda i Steinau an der Straße. Poniżej również kilka zdjęć.Jeszcze coś z listopada... W dniu urodzin mojego chłopaka udało mi się przełamać kolejne bariery, a mianowicie strach przed dzikimi zwierzętami i pomagałam z nim starszemu panu karmić sarny, jelenie i daniele... To wcale nie było takie łatwe i czasami trzeba było bronić się przed porożem, ale ponad 100 kg chleba, owoce i warzywa jadły mi z ręki. No dobra - potem już im resztę wysypaliśmy. :)To tyle. Na pewno po powrocie z Polski umieszczę Wam zdjęcia z urlopu.
Póki co życzę Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!