Pobyt w Polsce / Studia / Wolny czas z chłopakiem

Witajcie! Dawno tu nie zaglądałam, ale - jak zawsze - postaram się to nadrobić. Jak pewnie niektórzy zauważyli, bardzo mało publikuję na Instagramie i usunęłam stronę fb bloga. Dlatego też będę dodawała tutaj więcej zdjęć i prywatnych informacji. W połowie października zaczął się semestr, więc cały czas jestem na uczelni we Frankfurcie, a więc pracuję mniej, choć nadal jestem zatrudniona w ratuszu. Na "pożegnanie", a właściwie start studiów zorganizowano mi w pracy ogromną niespodziankę, o której nie wiedziałam... Dostałam prezenty, kwiaty, był szampan, przybyli pracownicy ratusza, nasi przewodnicy wycieczek, burmistrz, kierownik muzeum, itd. Strasznie się wtedy wzruszyłam... Nie miałam nic ze sobą, bo o tym nie wiedziałam. Zaraz później udało mi się jeszcze przed rozpoczęciem semestru pojechać do Polski i przywiozłam stamtąd sękacza i ptasie mleczko w ramach wdzięczności w pracy. Potem już tylko uczelnia, kursy językowe (po niemieckim C2 przyszedł czas na angielski) i tak to obecnie wygląda... Lubię te studia, ale są bardzo wymagające - mój wydział to Ekonomia i Prawo, a kierunek Public & Non-Profit Management, także wszelkiego rodzaju prawo - cywilne, publiczne, gospodarcze, jak również statystyka ekonomiczna czy też ekonomia przedsiębiorstw nie są mi obce. A jednak ekonomia i prawo niezbyt często idą w parze, więc wymaga to dużego nakładu pracy i daje mało wolnego czasu. ;)
Mimo tych kilku dni w Polsce, udało mi się zrobić sporo zdjęć z moją kochaną rodziną.
Ale najpierw - od razu po podróży - wybrałam się na koncert Mary Komasa w Ełku.A to moje rodzeństwo, mama i chrześniak:Tutaj trochę zdjęć z ostatnich wolnych październikowych i listopadowych dni:
W następnym wpisie dużo zdjęć z jarmarku świątecznego we Frankfurcie nad Menem. Mam nadzieję, że jutro uda mi się go opublikować. Zapraszam i życzę miłego dnia! :)