Instagram / brat w Niemczech / praca

Witajcie! Wiem, że coraz mniej mnie w blogosferze, ale spowodowane to jest tym, że mam bardzo dużo na głowie, a moje życie jest tak piękne, że nie muszę już go sobie ubarwiać dowartościowywaniem się poprzez dzielenie się nim w opowieściach i tysiącach zdjęć w sieci. Dlatego też postanowiłam usunąć fanpage bloga na facebooku i większość zdjęć z instagrama.
Żyję od prawie dwóch lat w Niemczech, gdzie studiuję na wymarzonym kierunku, pracuję w ratuszu w Wydziale Promocji i Turystyki (to tam poznałam wspaniałych ludzi, na których zawsze mogę liczyć) i mam u boku mężczyznę mojego życia. No... i chyba się postarzałam. :) Tak jak nie lubiłam dzieci, tak chcę być w przyszłości mamą. Poza tym przestało mi zależeć na fałszywych znajomych, którzy uśmiechali się i przymilali się do mnie, jeśli mieli w tym jakiś interes, a teraz ciężko im wydusić nawet "cześć", jak mnie raz w roku widzą.
Hmm... to chyba tyle. Co do opowiadania, byłoby tego dużo, dlatego zostawiam Was ze zdjęciami od maja z instagrama i różnych miejsc, w których w tym czasie byłam.