Polska - 20-31.07.2015

Witajcie! Po egzaminie wyjechałam na niecałe 2 tygodnie urlopu do Polski. Od 20 do 31 lipca byłam z rodziną i przyjaciółmi. Zaliczyłam też wizytę w Warszawie u Agi i Mikołaja, sesję w Opolu, wyjazd rodzinny do Giżycka, wspinaczkę w parku linowym, itd.

Poniżej zdjęcia z tych dwóch aktywnych tygodni:

***********

 A tutaj Ełk, Giżycko i rodzinne zdjęcia ;)

Która sukienka podoba Wam się bardziej? Czerwona czy chabrowa? Obie pochodzą z... Allegro - JunkShop07.

********

Wszystkie informatory, foldery, książki, pocztówki i pamiątki z Ełku i Mazur w języku niemieckim trafiły do burmistrza mojego miasta, ale również do innych instytucji i osób, a w niedzielę dwa pakiety pojadą ze mną do Paryża - również prezenty dla ważnych osobistości.

Dziękuję Prezydentowi Miasta Ełku Panu Tomaszowi Andrukiewiczowi, Wydziałowi Promocji UM w Ełku, Informacji Turystycznej w Ełku oraz Informacji Turystycznej w Giżycku. „smile“-Emoticon

Na zdjęciu to jeszcze nie wszystko:)To chyba wszystko z mojego urlopu w Polsce. :-) Dotarłam do Niemiec w sobotę wieczorem. Jestem z siebie dumna, bo przejechałam całe Niemcy za kierownicą, czyli ok. 500 km - od granicy z Polską autostradami przez Berlin, Leipzig, Potsdam, Erfurt, Fuldę tylko z jedną krótką pauzą na stacji benzynowej. Późnym wieczorem w sobotę wybrałam się na koncerty na starówce w sąsiednim niemieckim miasteczku, a w niedzielę pomagałam przy tzw. Märchensonntag, czyli "bajkowym festiwalu" w moim miasteczku związanym z bajką braci Grimm, ale o tym w następnym poście - być może już jutro porcja zdjęć. Na razie codziennie praca, więc zero czasu. :)

A jak Wasze wakacje? Gdzie wyjeżdżaliście/wyjeżdżacie?