Paryż, Francja - dzień 4 (13.08.2015)

Witajcie!!! :-) Dziś trochę o podróżach... Po Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Litwie i Niemczech czas na Francję. Przez najbliższy czas będę prezentowała Wam relację z Paryża, w którym spędziłam ostatnie 4 dni. Paryż okazał się niesamowity (nawet mimo upałów) i żeby go dokładnie zwiedzić, zostałabym tam jeszcze z miesiąc.

Dziś opiszę Wam mój ostatni dzień w Paryżu. Tym razem nic wielkiego się nie działo. Postawiłam na odpoczynek i sprzątanie wynajmowanego mieszkania. 
Zanim o czwartym dniu, jeszcze kilka informacji o tym trzecim, czyli wieczorze po Disneylandzie... :) Postanowiliśmy wtedy spędzić ten wieczór na mieście - pyszna kolacja w restauracji, a przed nią podziwianie wieży Eiffla, która o 22:00 rozbłysnęła tysiącami migoczących światełek. :)

W czwartym dniu, czyli w czwartek, pojechaliśmy na słynną dzielnicę wieżowców "La Défense". Najpierw posiedzieliśmy na schodkach ogromnego kwadratu:), a potem przespacerowaliśmy się wzdłuż fontann, itd. Na koniec zastał nas wieczór i ulewa. Szybkie zakupy, sprzątanie i podróż powrotna do Frankfurtu... :)

Taką recenzję otrzymaliśmy od naszej najemczyni :)


To już koniec moich blogowych relacji z Paryża. A tutaj linki do wszystkich postów z tego francuskiego miasta:

Jutro znów do pracy... ale wczorajszy wieczór spędziłam w raju - do 22:00 w Toskana Therme... ;)