Zaległości nadrobione - duuuużo zdjęć!

Cześć!!! Witajcie! Dziś chciałabym uzupełnić "zaległości" z maja, czerwca i lipca. Powoli jestem "na bieżąco". W sobotę miałam egzaminy, od niedzieli jestem w Polsce na prawie 2 tygodnie... Póki co dawniejsze sprawy z Niemiec.30 maja byłam we Frankfurcie na dużych targach związanych ze studiami i innymi szkołami. Kilka zdjęć:
2 czerwca obchodziłam urodziny. Zostałam obsypana masą życzeń, których się nigdy nie spodziewałam. Mój burmistrz i pracownicy ratusza czekali w sali konferencyjnej i zwabili mnie tam podstępem. Kiedy weszłam, śpiewali mi "Happy Birthday". To było przepiękne! Oprócz tego podarunki, kartki, itd. Moja babcia przysłała mi kartkę z życzeniami z Polski.
DZIĘKUJĘ!!!5 czerwca wypadało Boże Ciało - niespodziewanie przyjechałam na jeden dzień do Polski do domu. :)
21 czerwca byłam na występie naszego ratuszowego chóru w teatrze marionetek. Następnie wystąpił chór TonArt. Burmistrz udostępnił zrobione przeze mnie zdjęcia:


11 lipca wybrałam się do miasta Bad Soden-Salmünster, gdzie odbywała się duża impreza "Salz in Flammen". Nie zabrakło licznych stoisk z jedzeniem, ubraniami, a także koncertów i słynnego konkursu kaczek - kupuje się kaczkę z numerem, następnie robione są zawody. Zwycięzcy wygrywają zagraniczne wycieczki, itp. Wieczorem odbył się pokaz teatru ognia i sztucznych ogni - wszystko na wodzie.Od niedawna piszę także do niemieckiej gazety "Kinzigtal zum Sonntag". To mój tekst, który się ostatnio ukazał:


W niedzielę 12 lipca byłam zaś w dwóch miejscach. Najpierw w Heiligenborn - impreza "Kunst in der Natur", czyli wystawa sztuka w naturze. Robili to moi znajomi, więc musiałam zobaczyć efekty. Przeróżne dziwne rzeczy w środku lasu. Mnóstwo zdjęć poniżej:W tym samym dniu pojechałam do Bad Brückenau - miasta w Bawarii, w którym odbywał się duży Parkfest:

I ostatnia gazeta:


A to trochę zdjęć z ostatniego czasu (głównie z instagrama):

Jest mi bardzo miło, że mogłam również "pojawić się" na warszawskich jak i śląskich Targach Plus Size. Niestety tylko na bannerze, ale dziękuję! Polecam: DenBrandA tutaj jeszcze artykuły z gazet, które również napisałam:To by było na tyle! Trzymajcie się!