21.05.2015 - w Radio MKW

Witajcie!

Czwartkowy wieczór spędziłam w Radio MKW (Main-Kinzig-Welle) w Gelnhausen, przy którym działam. To była wyjątkowa końcówka dnia. Pojechałam do radia po pracy (pracuję w Wydziale Promocji w ratuszu mojego miasta).
Od 17 na antenie można było posłuchać "Der Main-Kinzig-Mix" - audycji, którą prowadzi Jürgen Hess. Następnie o godzinie 19 "100% stąd!" - Jakob Mähler i Frank Diehl - tym razem gościem w studio był Matthias Zach - polityk, urzędnik okręgu "Main-Kinzig-Kreis" w Hesji. Kierownik do spraw młodzieży, szkół, weterynarii i transportu publicznego opowiedział, jak wygląda jego praca jako polityka, ale także dał się poznać z tej bardziej prywatnej strony.


Do późnej nocy byli w czwartek także DJ'e - Luke Sun i Penga Deep Drive, którzy na żywo urządzili nam w studio party. Nie zabrakło profesjonalnej konsoli i kolorowych światełek.


Audycja "Connect", czyli party na żywo, odbyła się po raz pierwszy, ale od teraz będzie można jej słuchać co drugi czwartek między 22:00 a 1:00 w nocy na żywo ze studia z Gelnhausen.

4 czerwca odbędzie się kolejna impreza. Kto chciałby pojawić się w studio i posłuchać artystów na żywo, bardzo łatwo może zgłosić się po akredytację (maksymalnie 10 osób) i bawić się przy dobrej muzyce na żywo na naszym mini parkiecie.