Siostra w Niemczech / Instagram

Cześć!!! :) Jak tam u Was? Ja po świętach wróciłam do Niemiec, bo od 12 stycznia powrót do szkoły... Nic ważnego się od tamtego czasu nie wydarzyło. Szkoła, znajomi, spotkania i tak na zmianę.

W ubiegłą niedzielę byłam z kolegami na turnieju piłki nożnej - oczywiście same damskie drużyny. Ja jako widz na trybunach rzecz jasna:), ale zauważyłam, że w Niemczech chyba więcej dziewczyn niż chłopaków gra w nogę. W Polsce chyba jeszcze nie, prawda?

W poprzednim tygodniu byłam skazana na jazdę pociągiem do szkoły, bo zepsuł mi się samochód. Na szczęście mam dobrych kolegów, którzy umilali mi drogę z dworca do szkoły. ;)

Nie ma tego złego... - od piątku mam samochód, a wczoraj przyjechała do mnie siostra na tydzień (ma ferie zimowe), więc wczoraj odebrałam ją z Frankfurtu, po południu pojechałyśmy na "Spessart Therme", czyli wspaniałe baseny termalne. Dziś z kolei wybrałyśmy się w moje ulubione miejsce i pochodziłyśmy po górach i starówce jednego niemieckiego miasteczka. Monika przywiozła z Polski śnieg, bo troszkę popadało, ale utrzymał się tylko pół godziny (temperatura na plusie) i już nie ma... :(

Przy okazji dodaję Wam trochę zdjęć z instagrama...

Trochę się tego nazbierało... :)

Polecicie mi jakieś dobre filmy/seriale? Ostatnio skończyłam wszystkie serie "Homeland". Uwielbiam!!!!!!! :-) Dość mocne, ale dające do myślenia.