Wyróżnienie "Białej Lilii" 2013

Witajcie!

Kilka tygodni temu Mama przekazała mi informację, że do mojego rodzinnego domu przyszedł list z Urzędu Miasta - nominacja do nagrody Białej Lilii 2013 w kategorii "Ambasador Ełku" i zaproszenie na galę, która odbyła się wczoraj (10 grudnia 2014). 

"Nagroda Białej Lilii została ustanowiona w 2007 r. uchwałą Rady Miasta Ełku. Przyznawana jest corocznie za szczególny wkład w rozwój i promocję miasta Ełku. Główną ideą konkursu jest promowanie postaw obywatelskich i aktywności społecznej".

Ze względu na to, że jestem ponad 1300 km od Ełku i nie mogę opuszczać szkoły, nie miałam możliwości pojawić się na gali osobiście. Po długich rozmowach udało mi się przekonać Mamę, żeby tego dnia mnie reprezentowała. Moja kochana Mama po całym dniu pracy (lekcje od 8 rano, potem dzień otwarty w szkole - konsultacje z rodzicami, a jako wychowawczyni musiała być na nich obecna), wybiegła z pracy o 17:30 i pojechała na rozdanie nagród... Właśnie otrzymałam miłe wieści i zdjęcia.

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam wyróżniona mimo mojej nieobecności w Ełku. Nie ukrywam, iż to ogromny zaszczyt w tak młodym wieku zostać nominowanym w kategorii, w której nagrody otrzymali m.in. Zofia Nasierowska czy Janusz Majewski.
Każde wyróżnienie jest niezwykle budujące i motywujące do dalszej pracy, a przede wszystkim wiary w siebie, z którą bywam na bakier.

Dziękuję.
Mam krótkie urywki wideo - końcówka zapowiedzi nominacji (na wideo załapało się tylko info o "Czego słuchają ełczanie", ale podobno wymieniono także inne działania) i odbiór nagrody:

Bardzo mi miło... 
Tymczasem wracam do nauki i cieszę się, że już niedługo będę w Polsce!