Ełcko i świątecznie... :)

Cześć! Jednak nie wytrzymałam i w poniedziałek wieczorem wyjechałam do Polski. We wtorek po południu już byłam na miejscu. Pierwszy raz przekroczyłam granicę będąc za kierownicą. ;) Po nieprzespanych 2 dobach zamiast się wyspać, odwiedzałam całą rodzinę. A potem zaczęło się typowo "ełckie" życie, czyli non stop w biegu...

W środę pojechałam na otwarcie nowego lokalu - pubu "Żądło", który został przeniesiony. Tego wieczoru wystąpił Piotr Karpienia z zespołem.

W czwartek w samo południe miałam przyjemność wziąć udział w otwarciu wystawy fotograficznej "Nowi Osadnicy". Wystawę przez kilka najbliższych tygodni można obejrzeć w holu głównym Starostwa Powiatowego w Ełku. Jako że jestem "dziewczyną ze wsi", lubię takie klimaty. Często takie niekomercyjne inicjatywy są o wiele lepsze od tych ze zbędnym splendorem. Gratuluję jeszcze raz sprawcom zdarzenia i zachęcam do wstąpienia do Starostwa.Wieczorem zaś po raz kolejny uczestniczyłam w Miejskim Spotkaniu Opłatkowym, na którym co roku spotykają się przedstawiciele władz miasta, powiatu i gminy, duchowieństwa, służb mundurowych, edukacji, firm i instytucji, służby zdrowia czy organizacji pozarządowych. Jak co roku wydarzenie uświetniła przepiękna oprawa artystyczna - jasełka przygotowane przez Gimnazjum nr 2 w Ełku oraz występ chóru Kontrapunkt.
Dzisiejszy (tzn. wczorajszy - 21.12) wieczór spędziłam również w Ełckim Centrum Kultury - wraz z Przyjacielem wybraliśmy się na koncert kolęd przygotowany przez ełckich muzyków. Dziękujemy za zaproszenie.
Sukienka to oczywiście Kartes.

A jak u Was świąteczny klimat? Ubraliście już choinkę? Jak w tym roku ją przyozdobiliście? :)