Pomysły na prezent w sklepie DaWanda

Witajcie moi Kochani! Dziś bardzo nietypowy post, bo nie opiszę Wam mojego dnia, podróży ani zakątków świata showbiznesu. Tym razem zupełnie na inny temat... Z racji tego, że nie lubię chodzić po sklepach, jestem przyzwyczajona do zakupów przez internet. Jak wiecie, mieszkam obecnie w Niemczech i tutaj robią się zakupowe "schody". Większość polskich sklepów nie przesyła produktów za granicę, a jeśli już zrobią wyjątek, to ceny przesyłek są kosmiczne i wielokrotnie przewyższają wartość danego produktu. W związku z tym musiałam zrezygnować z moich ulubionych sklepów i zaczęłam przeglądać sieć w poszukiwaniu czegoś po stronie niemieckiej. Zbliżają się Święta (na które zresztą jadę do Polski i już nie mogę się doczekać!), więc - rzecz jasna - czas myśleć o prezentach. Chociażby dla mojego prawie 5-letniego chrześniaka. :-)

Kilka dni temu trafiłam na sklep online DaWanda, co jest dla mnie obecnie najlepszym rozwiązaniem! DaWanda jest platformą zrzeszającą projektantów i artystów z całej Europy, na której kreatywni twórcy mogą otwierać butiki i sprzedawać stworzone przez siebie produkty handmade, unikalną modę i rękodzieła. Mogę kupować tutaj zarówno w polskich złotych, jak i w niemieckich euro! W tym sklepie można znaleźć naprawdę mnóóóóóstwo rzeczy, ale ich wyszukiwanie jest bardzo ułatwione. Już na samej górze strony trafiłam na dział "Pomysły na prezent", który zawiera różne kategorie i podkategorie. Dzięki temu każdy może znaleźć w nich coś dla siebie. Po prawej stronie jest opcja "ile chcesz wydać", co również jest bardzo pomocne.Ja przejrzałam wszystkie kategorie i znalazłam mnóstwo fascynujących prezentów. Zarówno dla najbliższych, przyjaciół, jak i dla chrześniaka. Dla siebie także. :)) T-shirty, sukienki, czapki, biżuteria, napisy na ściany, wieszaki, kubki, słuchawki, torebki, zabawki... Jest tego bardzo, bardzo dużo! Zrobiłam Wam trochę kolaży z rzeczami, które najbardziej mi się spodobały:
Dajcie znać, co sądzicie o tych rzeczach i czy mamy podobny gust. ;-) A może Wam spodobało się coś innego w sklepie DaWanda? Jeśli tak - wrzucicie linki w komentarzach? Może będą to jeszcze lepsze prezenty, niż te wybrane przeze mnie. :)