Koncert "Ełczanie dla Ełczan" i instagram

Cześć! :-) Między powrotem z Warszawy, a wyjazdem do Niemiec, byłam przez jeden dzień w Ełku. Najpierw wybrałam się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z ks. Skorupskim, a potem do Ełckiego Centrum Kultury na koncert charytatywny "Ełczanie dla Ełczan", który organizowany był przez Wolontariacki Ośrodek Wsparcia na rzecz rodziny Ciszewskich, którzy z dnia na dzień stracili dom przez wybuch gazu... Zagrały ełckie zespoły Freakin Rudeboys i Ignorant.

(fot. Wolontariacki Ośrodek Wsparcia)(fot. Wolontariacki Ośrodek Wsparcia)

Przyniosłam na aukcję różne gadżety i autografy. Ku mojemu zdziwieniu kilka dni później przyszedł list...z podziękowaniami. Strasznie miło mi się zrobiło, ale pamiętajcie - nie pomagamy dla podziękowań i oklasków, tylko ze szczerego serca.


***********

"Wracając" do tematu Ełku - wczoraj listonosz przyniósł mi paczkę właśnie z Ełku. :-) Dostałam t-shirt z hasłem "Łączy nas sport nie narkotyki" od Przemka Oszczapińskiego z Fundacji Sport Active. Miło mi się zrobiło. :)))**********

Dawno nie dodawałam Wam "instagramowych" zdjęć, a jest ich już trochę od ostatniego wpisu.


To by było dzisiaj na tyle. ;) Byłam zupełnie "niefilmowa", ale nadrabiam zaległości i w ciągu ostatnich kilku dni obejrzałam już: "Siedem dusz", "Przerwana lekcja muzyki", "W pogoni za szczęściem" i "Zupełnie jak miłość". Polecicie coś?