Finał Projektu Modelka

Cześć! :) Znów piszę do Was w nocy... Dziś, a właściwie wczoraj, byłam na finale Projektu Modelka. Spotkało mnie strasznie miłe zaskoczenie...!!! :)) Tylu dobrych znajomych, z którymi nie widzieliśmy się już z 5 lat... :) Myślałam, że żaden z nich mnie już nie pamięta, a tu proszę... :)

Przede wszystkim piękna Ola Ciupa, z którą poznałyśmy się ładne kilka lat temu, kiedy jeszcze była naszą hostessą na premierze teledysku, którą organizowałam... Przez te kilka lat zmieniło się tak wiele, a Ola poleciała do przodu jak strzała - jest prezenterką 4FUN TV i oczywiście modelką Donatana!!! Jednak zapewniam - mimo sukcesów nadal jest to ta sama skromna, fantastyczna, a do tego prześliczna dziewczyna, za którą trzymam mocno kciuki!!! :))

Bardzo miło, że na imprezie pojawiła się też Pani Krystyna Mazurówna - wielkie ukłony i podziękowania.A na deser - sprawczyni zamieszania, czyli Paula, której strasznie gratuluję determinacji i samozaparcia w dążeniu do wyznaczonych celów. Dzisiejszy finał projektu organizowała zupełnie sama i jak było widać - bez problemu sobie poradziła z zadaniem. Szacuneczek:)
Kurcze, mogłabym tak wymieniać bez końca... Ewelina, Darek, Artur... wszystkim Wam dziękuję, że po tylu latach nadal "się znamy":) i cieszę się, że się "przypadkiem" spotkaliśmy.

Przypomnieliście mi te wszystkie dawne nasze wspólne imprezy, które już nigdy się nie powtórzą... :)))))

Hmm... jednak wieeeeeelu wspaniałych ludzi już w swoim życiu poznałam. :)