Backstage sesji zdjęciowej dla DenBrand

Cześć!
Tak jak Wam pisałam - w weekend miałam sesję zdjęciową kolekcji jesień/zima duńskiej marki DNY dla firmy DenBrand. Firma ta oferuje ubrania dla Pań w rozmiarze "plus size". Czułam się dziwnie, kiedy ubierano mnie w ubrania w rozmiarze np. XS lub S. :-) Oczywiście z innej rozmiarówki! Tak naprawdę to cieszę się, że są w Polsce firmy oferujące ubrania +size, które nie są 'babcine'. Nasza sesja trwała dwa dni.

W sobotę wykonywaliśmy zdjęcia w plenerze - w Ogrodzie Botanicznym pod Warszawą i przy Pałacu w Wilanowie. Na sesji byłam ja i dwie inne dziewczyny plus size - Iza i Agnieszka. Niestety w sobotę był typowo "letni" upał (ok. 30 stopni) i czarne swetry lub płaszcze grzały jeszcze bardziej, ale atmosfera i plenery były tak wspaniałe, że wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Pozbierałam od wszystkich backstage'owe fotki, więc jest ich sporo.
Po sesji widziałam się jeszcze z Przyjaciółką w centrum i okazało się, że regały "Kultury Na Widoku" mają nową, piękną lokalizację! :)


W niedzielę (drugi dzień zdjęć) byłam już tylko ja, a zdjęcia robiliśmy w studio. Wtedy fotografowaliśmy chyba ze 30 ubrań. Tempo było zniewalające, ale cały czas panowała przemiła atmosfera! :-)
Miałam fantastyczną ekipę, której pragnę niezmiernie podziękować za cudowne chwile. Ukłony należą się Pani Agnieszce i Grzegorzowi z firmy DenBrand za wspaniałą organizację sesji. Fotografem był przemiły Oleksandr Levchuk, za makijaż odpowiadała Justyna Groszkowska, a nad nad moimi niesfornymi włosami czuwała Ewa Bilecka. Wszystkim Wam dziękuję. Panu Tomaszowi ze studia Art&Lab także. Mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się ponownie!

Niebawem opublikuję na blogu zdjęcia z naszej sesji, które pójdą do Bułgarii, Danii i Polski. :)

Zapraszam!

PS: Duńska marka DNY doceniła naszą pracę z DenBrand i udostępniła u siebie fotkę z backstage: