Stanisław Soyka i "Kultura Na Widoku" w Ełku

Cześć!

Staram się wyrabiać z pisaniem - dziś to już drugi post. Pisałam Wam niedawno o projekcie "Kultura Na Widoku" w Ełku, niedawno duży wpis i relacja z inauguracji, a w czwartek dodałam zdjęcia regałów nocą. Dziś w nocy udało mi się zebrać materiały z lokalnych mediów. Tym razem coś nowego, ale też związanego z akcją. 

W ełckim amfiteatrze wystąpił wczoraj Stanisław Soyka z programem „Soyka śpiewa Niemena". Na jednym z regałów "Kultury Na Widoku", które gościmy obecnie w Ełku, możemy legalnie pobrać płytę "Stanisław Soyka w hołdzie Mistrzowi". Kiedy tylko Pan Stanisław Soyka dotarł do Ełku, dał się nam sfotografować przy swojej płycie, ulubionym filmie i regale z archiwaliami czasów „Solidarności”.Koncert Pana Stanisława był niesamowity! Można było posłuchać moich ulubionych utworów Czesława Niemena, m.in. "Wiem, że nie wrócisz", ale także "Tolerancji" na bis czy pięknej piosenki "Modlitwa".
Ja kilka dni temu w bardzo ciepłe (choć najpierw deszczowe) popołudnie postanowiłam pospacerować po Ełku i pozachwycać się pięknymi miejscami tego miasta... Na spokojnie przycupnęłam też przy regałach "Kultury Na Widoku".
Moja sukienka to Yooca Outlet - jest bardzo wygodna i luźna, czyli idealna na letnie upały! 
A Wy polecicie jakieś fajne sklepy internetowe?