Poniedziałek z moją Agą

Cześć :) Dziś mam dużo energii, bo szczerze mówiąc przespałam pół dnia (co mi się rzadko zdarza! :D), dlatego zgodnie z obietnicą uzupełniam bloga. Mam na razie zapał do powrotu w sferę blogosfery. Ciekawe jak długo to potrwa. :D W końcu swojego pierwszego bloga założyłam w wieku 10 lat. Był na WP i pomagała mi w założeniu Mama. :D To były śmieeeeszne czasy... :-) Wtedy blogowanie opierało się na konkursach, w których nagrodami były dziesiątki lub setki komentarzy... :-) Planuję zmianę wystroju na tym blogu, ale to za jakiś czas. :-)

Jak wiecie - od niedawna mieszkam w Niemczech. Jestem strasznie sentymentalna, dlatego ciężko mi było wyjechać i zostawić wszystkich wspaniałych ludzi. Jedną z takich osób jest Aga - człowiek Skarb. Przyjaciółka najlepsza pod słońcem. W wirze "przedwyjazdowych spotkań" postanowiłam w pewien majowy poniedziałek przed wyjazdem i przed festiwalem Top Trendy, na którym Aga śpiewała, pojechać do Warszawy i spędzić z nią dzień. To był jeden z tych najfajniejszych dni w moim życiu, bo nie ominęły nas zabawne przygody. Było upaaalnie, w drodze do studia zaszłyśmy do centrum handlowego na małe zakupy, po czym po wyjściu zastała nas ogroooomna ulewa - deszcz, grad... Nic nie było widać, a my oczywiście wybrałyśmy się bez parasolki. Wystarczyło tylko dobiec do samochodu i już nie było na nas żadnej suchej nitki! :D Przerażająca ulewa, a zarazem ubaw jak za czasów przedszkolnych. ;-)
Drugą zabawną przygodą tego dnia był dumny Pan ze stacji benzynowej powiedział do niej: "Kluczyki oddałem córce" wskazując na mnie. :D To był ubaw po pachy. Aga wygląda młodziej ode mnie, a on dopisał mnie jako jej córkę. Świat się kończy. :-)


Oglądaliście występ Agi w Sopocie? Ja byłam zachwycona. Oprócz genialnego śpiewu, wyglądu, pięknie zatańczyła mega trudny układ choreograficzny. Do tej pory jestem pod wrażeniem.

Aga dodała ostatnio na fb post o mnie. Zrobiło mi się mega miło... :-)


Ja chciałabym Wam powiedzieć, że 4 lipca po 20. latach pracy na scenie Aga odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Mało jest w tym kraju ludzi z tak ogromnymi zdolnościami wokalnymi, aktorskimi i tanecznymi jak ona. A dłoń odciśnie w doborowym towarzystwie - Pani Maryli Rodowicz, Teresy Lipowskiej i Witolda Pyrkosza, którzy również postawią "pieczątki". :) Wcześniej jeszcze wystąpi na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku - 28 czerwca!!! :) Szkoda, że nie mogę tam być. :(

Oglądaliście TOPtrendy? Co Wam się najbardziej podobało?

***EDIT:
Dodałam przed chwilą post (jest 2:00 w nocy ;)), a Aga już zdążyła skomentować. :) Jak tu jej nie uwielbiać?


Jak widać tylko my o tej porze nie śpimy jako "nocne marki" :D