Ja też załapałam się do gazety - sesja fot. R.Nowacki

Hej! Jaka jest u Was pogoda? U mnie ciepło i słonecznie. Jestem tutaj już miesiąc i powoli zaczynam tęsknić za Polską. Czasami mam ochotę wsiąść w autobus i jechać. :-) Na szczęście za 2 tygodnie przyjedzie do mnie rodzina - rodzice i rodzeństwo.

Dzień przed moim wyjazdem z Ełku razem z Radkiem Nowackim zrobiliśmy małą i szybką sesję zdjęciową w redakcji gazety "Nowa Ełcka", ponieważ z tego względu, że wyjeżdżałam i zakończyłam działalność w radiu, Ewelina Wasilewska przeprowadziła ze mną wywiad - właśnie na temat mojej audycji "Ekspresyjni Łowcy Kultury". Także i mnie udało się załapać do gazety... :-)
Tutaj jest cała gazeta - wywiad na stronie 16.

Muszę się przyznać, że sesja nie udałaby się, gdyby nie pomoc wielu osób. :-) Pan Robert Miszkiel z radia Bayer FM pożyczył mi przepiękne radio "Bolero", Pani Iwona Drażba - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej pożyczyła mi winyle z kącika winylowego w ełckiej bibliotece, a Ewelina Długołęcka pomagała mi w wymyślaniu pomysłów na sesję. :-) 
"Atrapę" gazety z moimi wywiadami na okładce wykonałam sama :)


Jak podoba się Wam nasza mini-sesja i pomysły na rekwizyty? :-)

5 komentarzy:

 1. Mi sesja podoba się bardzo i rekwizyty świetne! Mam nadzieję, że kiedyś i ja będe robiłą tak dobre sesje zdjęciowe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie że mieszkasz w Niemczech :)) A to ty sama tam mieszkasz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tak powiedzieć :) Mam tutaj drugi dom...

   Usuń
 3. O jak miło :) :) :)
  Zawsze możesz wrócić :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło zagościć na Twoim blogu :)
  Pozdrawiam :) !!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.