Audycje, Jubileusz ETT, Jarmark Kaziuka

Hej! :) Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale postanowiłam stopniowo nadrobić zaległości. W ostatnim czasie jak zawsze sporo się działo.

30 stycznia wyszła "Nowa Ełcka", a w niej na stronie 16 mój wywiad z Pawłem Borzeńskim w ramach cyklu "Ekspresyjni Łowcy Kultury".
31 stycznia audycja "Ekspresyjni Łowcy Kultury" z Joanną Kaczyńską - absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale tkaniny i ubioru, specjalizacja: projektowanie mody, stylistyka. Była instruktor plastyki w Ełckim Centrum Kultury i Szkole Artystycznej w Ełku.

naszyjnik: By Dziubeka
fascynator: YOKO design
sukienka, czarna spódniczka, czarna tunika: TBsport

1 lutego byłam na Jubileuszu Ełckiego Teatru Tańca. To już 10 lat działalności teatru. Pamiętam pierwsze spektakle. Pamiętam, jak zachwyciły mnie "Musicale, Musicale" czy "Orfeusz". Z okazji jubileuszu został wystawiony właśnie "Orfeusz" po raz kolejny i fragmenty "Opowieści wigilijnej". Trzeba bardzo pogratulować Państwu Magdalenie i Piotrowi Witaszczyk, którzy tworzą ten wspaniały teatr i dostarczają mieszkańcom Ełku prawdziwej sztuki.


Potem cały tydzień spędzony w Warszawie. Telekamery, bootcamp "X-Factor", "Twoja twarz brzmi znajomo", bal charytatywny z Agnieszką i Mikołajem.

13 lutego wyszła kolejna "Nowa Ełcka" - tym razem wywiad z Liwią i Jurkiem Fiedoruk.


14 lutego audycja "Ekspresyjni Łowcy Kultury". Moim gościem był Wiktor Malinowski - aktor-performer, założyciel Teatru Delikates. Współpracuje z Teatrem Wielkim. W październiku 2013 realizował w Ełku inicjatywę "Teatr pod naszym oknem", występował na festiwalu "Ełk, ogień i woda", prowadził zajęcia teatralne w Szkole Artystycznej w Ełku.
21 lutego aż z Gdańska do Ełku na audycję "Ekspresyjni Łowcy Kultury" przyjechała Alina Filimoniuk - projektantka biżuterii. Ukończyła Wzornictwo na ASP w Gdańsku. Jej ulubioną dziedziną są pierścionki.27 lutego pojawiła się "Nowa Ełcka" - tym razem stronę 16 zajmuje wywiad z Piotrem Witaszczykiem.


28 lutego z kolei kolejna audycja "Ekspresyjni Łowcy Kultury". Moim gościem był Wojciech Wrona - członek zespołów "Same Nazwiska" oraz "Flesh Creep". Od maja 2012 tworzy zespół "48H", który gra własne tematy muzyczne inspirowane muzyką smoothjazzową. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kalinowie, założyciel Ełckiego Stowarzyszenia Bilardowego.Wczoraj natomiast byłam na łyżwach, a potem wybrałam się na 25. Jarmark Kaziuka w Ełku - kupiłam piękną wielkanocną palmę, a wieczorem oglądałam występy białoruskich zespołów ludowych.

A co u Was? Polecicie jakąś dobrą muzykę? Ja ostatnio słucham tych dwóch utworów:Wrzucajcie linki w komentarzach :)