Telekamery Tele Tygodnia 2014

Witajcie!

W poniedziałek po raz kolejny odbyła się gala Telekamery Tele Tygodnia 2014. Dzięki uprzejmości i zaproszeniu organizatorów, wybrałam się na galę, by wykonać dla Was fotorelację. Telekamery Tele Tygodnia to jeden z najlepiej przygotowanych eventów w Polsce. Nad wszystkim czuwa fenomenalna agencja PR, która dba o każdy szczegół i każdego gościa - bez względu na to kim jest.

Telekamery Tele Tygodnia 2014 odbywały się w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Kiedy podjechałam taksówką, pod hotelem na czerwonym dywanie czekał na mnie pięknie ubrany pan, który otworzył mi drzwi od samochodu i pięknie przywitał.

Następnie bardzo miła obsługa się mną zaopiekowała.Wszyscy otrzymali swoje identyfikatory, po czym idąc długim korytarzem, weszli do sali, w której była ścianka dla fotoreporterów, stoliki ozdobione pięknymi, czerwonymi kwiatami i bar z napojami. Barmani serwowali wyśmienite drinki. Przed galą wszyscy rozmawiali w kuluarach, media przeprowadzały wywiady. Wszędzie roiło się od fleszy, kamer i mikrofonów.

Na galę przybyło mnóstwo znanych, szanowanych osób. Wśród gości pojawili się m.in. Monika Olejnik, Grażyna Torbicka, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Dowbor, Robert Kozyra, Marek Piekarczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Musiał czy Marek Bukowski.

Najbardziej wzruszającym momentem gali było wręczenie Platynowej Telekamery dla Andrzeja Turskiego. Statuetkę odebrała jego córka Urszula Chińcz, a wręczała ją Monika Olejnik. Pani Urszula wygłosiła mowę, po czym musiała wrócić na scenę, gdyż Pan Andrzej otrzymał kolejną statuetkę (pośmiertnie) w kategorii "Prezenter roku". Pani Ula przyznała, że przygotowała sobie tylko jedną mowę, ale za drugim razem równie pięknie i wzruszająco opowiedziała o tacie. "Aktorką roku" została Kamila Baar, a "Aktorem roku" mój faworyt Marek Bukowski. "Serialem roku" okazał się "Czas honoru". Według telewidzów "Osobowością roku" nazwano Tadeusza Sznuka. Tytuł "Prezenterki roku" przypadł Agnieszce Cegielskiej, "Komentatora sportowego" - Przemysłowi Babiarzowi, "Jurora" - Agnieszce Chylińskiej. Najlepszy "Program rozrywkowy" według widzów to "The voice of Poland". Jako "Serial paradokumentalny" bezkonkurencyjne było "W-11". Złote Telekamery w tym roku otrzymał "Magazyn Ekspresu Reporterów" - program TVP2 oraz dziennikarz "Wiadomości" TVP1 - Krzysztof Ziemiec.

Na gali spotkałam m.in. moją wieloletnią znajomą, wspaniałą Ewę Wojciechowską, która po raz kolejny zachwyciła kreacją od Violi Piekut.
Takie zdjęcia udało mi się dla Was zrobić za kulisami tegorocznych Telekamer:
Po gali wszyscy goście wyszli ze wspaniałymi prezentami od organizatorów.

Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie, mile spędzony czas i mam nadzieję - do zobaczenia za rok!