Intensywny weekend

Hej! Obiecałam, że coś dodam - więc dotrzymuję słowa! :) Mój weekend był baaardzo intensywny. W piątek praca klasowa z WOSu. Następnie wywożenie makulatury ze szkoły do skupu (makulatura ze zbiórki "Zamień makulaturę na lekturę", którą organizowałam wspólnie z moją koleżanką w moim liceum). Od września udało nam się zebrać 535 kg makulatury! Łącznie oddaliśmy już 1150 kg!!! :)
Ze skupu szybko pojechałam do radia na moją audycję "Ekspresyjni Łowcy Kultury". Tym razem gościłam Panią Anetę Zamojską - kierownik Szkoły Artystycznej w Ełku.


Pani Aneta opowiedziała m.in. o tym, jakie nowe zajęcia zostały wprowadzone w tym roku do oferty Szkoły Artystycznej, czy sala szkoły nie jest za mała na "Artystyczne Czwartki", czy na zajęcia w Szkole Artystycznej może uczęszczać każdy, czy trzeba przechodzić wstępne przesłuchania/egzaminy, a także wspomniała o planach szkoły na najbliższy czas.
Poznaliśmy również gust muzyczny Pani kierownik.

Jeśli ktoś nie miał okazji słuchać - audycja już na YouTube:


Po audycji odwiedziłam rodzinę, a późnym wieczorem pojechałam na koncert zespołu FONETYKA, w którym gra Jacek Kościuszko - nasz ełczanin, który kręcił teledyski m.in. Agnieszka Chylińska, Bajm,Kult, Piotr Rubik, itd., a którego miałam okazję poznać przy okazji jego wizyty w mojej audycji. Chłopaki grają naprawdę świetnie!!! :) Na poprzedniej płycie znalazły się piosenki z tekstami Wojaczka. Najnowszy krążek to teksty Andrzeja Bursy!
W sobotę od rana do wieczora uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu social mediów.

(tunika: TBsport)

Wieczorem spotkałam się z koleżanką, a następnie pojechałam na koncert kolegów z Sandaless. Był to jeden z ich najlepszych występów! :) Wytańczyłam się jak nigdy! Teraz tylko boli mnie kark :))))


Przede wszystkim bardzo dziękuję chłopakom za to, że po wieeeelu moich prośbach zagrali na koniec mój ulubiony ich utwór "Ostatkiem sił".


Zgadzacie się ze mną, że jest super?


A co dzisiaj? Oczywiście spektakl "Gdy moralność Dulskiej zawodzi..." w reżyserii naszej Barbary Biziuk-Wilkiewicz z Kasią "Dulską" Ormanowską na czele!Naprawdę dobra sztuka. Gratulacje dla Basi i wszystkich aktorów! :) Szkoda tylko, że w Ełku mamy tak mało teatru!!!!!!!!!!!! :(

Uhuhuhu... weekend minął bardzo intensywnie. Zaraz północ i mamy poniedziałek - nowy tydzień, kolejne klasówki, odpowiedzi i próbne matury. I jak tu się z tym wszystkim wyrobić?