20. audycja / Olsztyn

Hej! :) Jak minął Wam ten "długi" weekend? U mnie sporo się działo. W piątek po szkole standardowo audycja. Już 20-sta! Tym razem miałam zaszczyt gościć reprezentantów chóru KONTRAPUNKT, a mianowicie dr Rafał Sulimę - dyrygenta chóru KONTRAPUNKT oraz Panią Bożenę Bieleniewicz - chórzystkę, prezes Ełckiego Towarzystwa Muzycznego.
Muszę przyznać, że to niezwykle utalentowani goście. Zachęcam do posłuchania gry Pana Rafała:


W sobotę rano pojechałam do Przyjaciółki do Olsztyna. Radowałam się na samą myśl, że w końcu się zobaczymy, ale cieszył mnie też fakt ponownych odwiedzin w tym mieście. Mam do niego jakiś sentyment... Może to dlatego, że się tam urodziłam? :) Podoba mi się starówka w Olsztynie. Nawet w tak deszczową i ponurą pogodę jak w sobotę - było cudownie! Nocą robi jeszcze lepsze wrażenie. Do tego dochodzą uliczni grajkowie, którzy także potrafią zachwycić... Tego chłodnego, deszczowego wieczoru nie mogłam oderwać się od muzyki Łukasza Jędrysa, który właśnie tam sobie grał. Posłuchajcie sami!Uwielbiam stare miasta... Mają swój taki niepowtarzalny klimat...
A Wy? Macie jakieś swoje ulubione miasto, do którego zawsze chętnie wracacie?

3 komentarze:

 1. Obecnie mieszkam w Krakowie. Ciągle odkrywam uroki tego miasta :) Chciałabym zobaczyć Wrocław i Gdańsk :) Świetna audycja Madzia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo, zazdroszczę! :) Ja nigdy nie byłam w Krakowie i całe życie baardzo chcę tam pojechać! :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku mi się uda ;)

   Dziękuję!!!!! :*

   Usuń
 2. Mam bardzo blisko do Olsztyna :)
  świetne zdjęcie i bardzo ładny blog ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.