Sandaless w "Must be the music"!

Cześć!
Mamy w Ełku baaaardzo zdolnych muzyków. Przykładem na to może być zespół Sandaless, który powstał w 1997 roku. Chłopaki z zespołu są nie dość, że zdolni, ale także przesympatyczni.

Ostatnimi czasy spróbowali swoich sił w programie "Must be the music". Dostali się do półfinału, który odbył się w ostatnią niedzielę. Wybrałam się do studia, żeby wspierać chłopaków. Miałam ogromne szczęście mieć zespołową koszulkę, którą dostałam w prezencie od jednego z chłopaków, więc mam nadzieję, że godnie reprezentowałam Ełk :)
(spódniczka: TBsport)


Niestety nie udało się zdobyć 1. miejsca, natomiast zespół był w pierwszej trójce z największą ilością głosów.
Sandaless ma jeszcze szansę na DZIKĄ KARTĘ. Są dwie - jedną przyznaje RMF FM (głosować można na stronie: http://www.rmf.fm/f/must-be-the-music-2013-jesien.html dziś do godziny 18:00).
Drugą DZIKĄ KARTĘ (i tutaj Sandaless ma większe szanse) przyznają widzowie na facebooku "Tylko muzyka" - https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/526421916c47ec009200000f (głosować można 10x dziennie).

Wiem, że z lenistwa nie będzie Wam się chciało 10x dziennie klikać, ale...prooooszę - to tylko kilka minut, a Sandaless zasługuje na tę kartę. Nawet jedno kliknięcie to już głos do przodu ;) Damy radę!

******

A kto był gościem 18-stej audycji "Ekspresyjni Łowcy Kultury" 18 października? - oczywiście Sandaless na żywo przed półfinałem! ;)Hehe... a tak w ogóle i poza tym to znalazłam zdjęcie z koncertu Sandaless sprzed prawie 6 lat!!!!!! :)

Jak to było daaaaaaaaawno :)

No nic - głosujemy, głosujemy i jeszcze raz głosujemy! :)

A Ełczan i mieszkańców okolic zapraszam na koncert charytatywny dla Wiktorii Długołęckiej, który odbędzie się 25 października (w piątek) w Ełckim Centrum Kultury - zagra oczywiście Sandaless :)