Jubileusz Marka Bogdziewicza

Hej!
29 września odbył się w Ełku jubileusz Marka Bogdziewicza połączony z pokazem fryzur autorstwa Marka i jego Przyjaciół. Miałam okazję użyczać swoich włosów w poprzednim pokazie Marka ("Szalone lata 80-te" z okazji Dnia Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku).
Tym razem postanowiłam być jako "widz" i przyglądać się całemu przedsięwzięciu od tej drugiej strony.
Marek zaprosił mnie już wcześniej i zaprowadził mnie za kulisy pokazu. Okazało się, że widziałam tam same znajome twarze. :)

Przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku miesięcy - całe dnie prób, makijaże, fryzury, stroje... do tego próby, próby, próby i jeszcze raz próby... oraz stres, który przy czymś takim towarzyszy wszystkim - bez wyjątku! :)
Tym razem było podobnie, ale wśród takich profesjonalistów praca szła znakomicie. Przyglądałam się przygotowaniom i wyczekiwałam na pokaz.Muszę się tutaj po cichutku przyznać, że finalną suknię (w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia!!!) widziałam już sporo dni przed - jeszcze gdy była w trakcie tworzenia - i nie mogłam doczekać się, kiedy zobaczę ją na wybiegu. Zachwyciła mnie jeszcze bardziej!
Maro, raz jeszcze ogromne GRATULACJE!!! :) Pokaz był przepiękny! Cieszę się, że takie inicjatywy W KOŃCU odbywają się w Ełku :) Oby było ich jak najwięcej!

Marek, Julita, Justyna, Ula - jesteście wspaniali! A suknie Pani Bożenki... - OGROMNE UKŁONY!