Warszawa

Cześć :)
Ostatnimi czasy nie wyrabiam się na zakrętach :) Śpię po 3 godziny (co u mnie w sumie jest normą) i non stop biegam od miejsca do miejsca, a do tego...jestem przeziębiona. Od ponad tygodnia przyjmuję antybiotyk i niestety nie skutkuje... Tydzień temu w piątek po audycji pojechałam do Warszawy. Mimo przeziębienia spędziłam tam 4 intensywne, ale wspaniałe dni!
W końcu miałam okazję obejrzeć "Wielkiego Gatsby" - scenografia fenomenalna!!! Usłyszałam wspaniałe kompozycje, oglądałam archiwalne wideo z czasów "Metra" w Buffo, itd.
Przeżyłam wspaniałe dni z fantastycznymi ludźmi, których kocham jak rodzinę! :)
Tak wielkie serca ma mało kto ;)

Zdjęcia autorstwa Agi:A to fot. R.Stasiukiewicz:A jako "wisienka na torcie" - pierwszy raz w życiu byłam w stadninie koni!!! Szło się do niej przez las, co wyglądało jak sceny filmowe z dżungli, gdzie trzeba było przedzierać się przez chaszcze, przechodzić pod przewalonymi konarami drzew, itd. W drodze powrotnej zastał nas zmierzch, co było tym bardziej niesamowitym przeżyciem - spacer przez las wieczorem! :)

Pierwszy raz w życiu odważyłam się głaskać konie! Aż wstyd się przyznać :)


Konie są prześliczne!
Niewątpliwie ciekawą atrakcją był czarny kotek, który zrobił sobie gniazdko w sianku :)

**********

A codzienność? Szkoła, radio, projekt... Non stop mnóstwo rzeczy do zrobienia.
Wczoraj nagrywałam audycję na żywo, dziś od rana chodziłam po mieście z projektem "Hey you! What song are you listening to? EŁK", który organizuję w naszym mieście. Później miałam audycję...

Dziś także wróciłam do naturalnego koloru włosów, z czego baaaaardzo się cieszę - znudziło mi się już bycie "ombre'ową" blondynką ;)

Jutro dodam piątkową audycję! Tymczasem lecę, bo znów muszę wstać bardzo wcześnie! Mam nadzieję, że jutro będzie Słońce! :)