8. audycja i koncert Patrycji Markowskiej

Hej!
Wczoraj na antenie lokalnego radia Bayer FM mogliśmy usłyszeć moją 8. audycję z cyklu "Ekspresyjni Łowcy Kultury". Moim gościem był Jakub Ćwiklewski - fotograf, laureat I edycji Szkoły Mistrzów Fotografii „Gazety Wyborczej”. Fotograf i grafik w dziale promocji i organizacji "Ełckiego Centrum Kultury".Audycja:


Jak dla mnie - Kuba jest najlepszy z najlepszych!

To autor wielu zdjęć, które już tutaj kiedyś wklejałam :) M.in. tych:


Niestety nie mam zgody na publikację innych niż moje zdjęć jego autorstwa na moim skromnym blogu, dlatego też odsyłam Was na jego stronę internetową - www.cwiklewski-foto.pl, na której znajdziecie masę przepięknych ujęć.

Kuba najchętniej fotografuje dzieci, co przekłada się na jakość tych zdjęć - ja się nie znam, ale osobiście jestem zauroczona wieloma fotkami ślicznych, małych modelek, którym ja niestety nigdy nie dorównam.
Wspaniała Dominika, maleńka Maria Antonina - to tylko niektóre z moich faworytek! Dzieci niosą w sobie taką szczerość, prawdę, której brakuje dorosłym...

Polecam także zajrzeć w zakładkę "Śluby" na stronie Jakuba. Te fotki są tak bajkowe, że mogłabym oglądać je 300 razy dziennie... Moim ulubionym zdjęciem z tej "serii" jest całująca się para, przed którą lecą płatki kwiatów! Ta fotka przenosi w zupełnie inny świat... :) 
[Chciałabym taką kiedyś mieć ;)]

Od kilku dni natomiast jestem zauroczona ostatnimi zdjęciami z zakładki "Blog" - zdjęciami Ełku i okolic z perspektywy balonów latających podczas Zawodów Balonowych w Ełku. Mazury z lotu ptaka są cudowne, a Kubie - jak zawsze - udało się to fantastycznie uchwycić!

Oprócz tego, że to świetny fotograf to także znakomity siatkarz! Z dumą reprezentuje Ełk na turniejach w całej Polsce.

Myślę, że mamy w Ełku Skarb w postaci tak utalentowanej, a poza tym - bardzo sympatycznej, inteligentnej i wrażliwej osoby... Takie Perełki nie zdarzają się często! :)

Cieszę się, że Kuba zdecydował się na udział w mojej audycji.

Polecam go pod każdym względem... :)))))))

*******

Wczoraj późnym wieczorem wybrałam się na koncert Patrycji Markowskiej w Ełku.

Takiego morza parasoli to faktycznie dawno nie było...
W tym roku to już tradycja w Ełku - każdy koncert = ulewa.

Wczoraj burza wyjątkowo nie dawała za wygraną.


Po koncercie rozmawiałam przez chwilę z Patrycją. Przypomniało mi się nasze ostatnie spotkanie w busie koncertowym ponad 3 lata temu!


10 lipca 2010 - pamiętam, że były takie upały jak teraz i Babcia z ciocią nie wypuściły mnie bez kapelusza z domu na słońce :)

A tak było wczoraj: