Święto Flagi, Sesja fot. L.Dołęgowska, "Wyjdź z kulturą", otwarcie strzelnicy, ...

Heeeeeeej! :)
Jak się macie? Wszystko zaliczone, oceny wystawione? Ja już PO wszystkim, teraz tylko ostatni tydzień nauki i WAKACJE. :)
Cieszę się z upałów i słoneczka, które rodzi ogromny optymizm! :)

Dziś mam dla Was trochę starych zdjęć :)

Najpierw 2 fotki, które znalazłam w sieci - zrobione zostały 2 maja podczas "Święta Flagi" przy Urzędzie Miasta w Ełku, gdzie pomagałam.
Znalazłam też jedno zdjęcie ze szkolenia "Wyjdź z kulturą" zorganizowanego 23.05.2013 przez Narodowe Centrum Kultury, w którym brałam udział.


Mam także kilka zdjęć zrobionych jeszcze w maju, o pewnym deszczowym poranku przez genialną Laurę Dołęgowską:
Miałam wtedy jeszcze ciemne włosy - zrobiłam sobie a'la ombre (dół rozjaśniony na ciepły blond) :) Teraz jestem prawie blondynką :)
W sobotę (15.06) natomiast uczestniczyłam w 3 wydarzeniach. Najpierw od rana pomagałam Magdzie z Ełckiego Centrum Eventu Biznesu i Turystyki w organizacji otwarcia strzelnicy w Ełku, później byłam na Diecezjalnym Dniu Młodzieży, a wieczorem na uroczystości z okazji nadania imienia Zofii Nasierowskiej Bibliotece Miejskiej w Ełku.

Podczas otwarcia strzelnicy występował Piotrek Karpienia :)


Bardzo dziękuję dwóm mężczyznom z Koła Łowieckiego Białowieża za to, że bardzo o mnie zadbali i przynieśli mi niespodziankę w postaci ciasta i owoców wyniesionych z biesiady :D


Diecezjalny Dzień Młodzieży w Ełku również był bardzo owocnym i fantastycznym wydarzeniem. Pogoda dopisywała ;)Bibliotece Miejskiej w Ełku nadano imię Zofii Nasierowskiej. Z tej okazji tunel przed biblioteką wymalowano pięknymi obrazami.
Oto zdjęcia, które zrobiłam "w trakcie" i "po":Dzieło sztuki, prawda? :-)

Jutro dodam kolejnego 'newsa' i zdjęcia, także zapraszam :)