Moje 18-ste urodziny!!!

Witajcie moi Kochani! :*

Przepraszam, że tak długo tu nie zaglądałam... Właściwie to żadna nowość, że mam mnóstwo rzeczy na głowie, ale idą wakacje i postaram się to nadrabiać! :)

Od prawie dwóch tygodni zbieram się z dodaniem zdjęć z mojej 18-stki i ciągle wypada mi coś "ważniejszego", co krzyżuje plany...

Więc tak - 18-stkę obchodziłam kilka razy :)

Pierwszy raz 1 czerwca (w sobotę) w gronie rodzinnym - Babcie, Dziadkowie, Chrzestni.
Tata także przyjechał z Niemiec :)
Przystojniak ze zdjęć to mój cudowny 3,5-letni chrześniak Krzyś :)


Sobotni wieczór był cudowny! Początkowo bardzo się stresowałam odwiedzinami całej rodziny. Prawie całą noc z piątku na sobotę przygotowywałam z Mamą w kuchni potrawy i dwa torty - jeden na imprezę rodzinną, drugi piętrowy na niedzielę. :) Sama ozdabiałam, w środku nocy, na ostatnią chwilę - nie wyszło tak, jak chciałam, ale podobno się podobało :)


2 czerwca - niedziela. 
Tego dnia obchodziłam swoje właściwe urodziny. Zaczęło się od uroczystej Mszy Świętej w mojej intencji.
Wieczorem zorganizowałam małe przyjęcie dla grona bliskich znajomych w jednej z ełckich restauracji.
To był kolejny niezapomniany wieczór pełen wzruszeń... ;)
Zostałam obsypana cudownymi kwiatami, kartkami, biżuterią, telefonami i pięknymi życzeniami płynącymi prosto z serca, a takie są najpiękniejsze!!! :) Dostałam także płytę Kings Of Leon z koncertu w Londynie, a także dwie magiczne książki - "Dobre wychowanie" oraz "Public Relations".

Pytaliście na facebooku, skąd są dodatki, które miałam na sobie w niedzielę.

Ten magiczny fascynator (kokarda) jest oczywiście autorstwa YOKO design - najlepszej autorki fascynatorów w Polsce! :)


Biżuteria natomiast pochodzi z mojej ulubionej firmy By Dziubeka :)

Jedną z urodzinowych, a zarazem największych niespodzianek w moim życiu był prezent od Agnieszki i Mikołaja z pięknymi życzeniami:
"Kochana moja pełnoletnia Kobietko:)
Życzymy Ci, żebyś przede wszystkim została taka, jaka jesteś. Masz serce wypełnione miłością i dobrocią. Nie zmieniaj tego:)
Żebyś była szczęśliwa i spełniona prywatnie i zawodowo. Masz mega potencjał, a z Twoim uporem na pewno będziesz robić w życiu to co sobie wymarzysz:)
Buziaki ode mnie i Mikiego:)
Ślicznie wyglądałaś na urodzinach! Jak Alicja z Krainy Czarów!!!:)"Kolejny raz "18-stkę" świętowałam ze znajomymi w ubiegłą sobotę na domówce ;)


Z pewnością moje 18-ste urodziny zapadną mi w pamięć na bardzo długo. Nie spodziewałam się tak magicznych i wzruszających chwil. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pamięć, moc przepięknych życzeń, kwiaty, prezenty, telefony i inne niespodzianki:) Po raz kolejny udowodniliście mi, że mam wokół siebie najcudowniejszych ludzi na świecie!!! Dziękuję! :*