O Londynie i Instagram :)

Hej! :) Ile dni macie wolnego? Ja mam wolne od szkoły od dziś aż do 13 maja, w związku z czym w piątek lecę na tydzień do Londynu.
Wczoraj z dużym smutkiem kupiłam kilkaset funtów, ponieważ funt kosztuje aż 5 zł :( Cieszę się z tego wyjazdu, ponieważ w Londynie będę pierwszy raz. Miałam lecieć do Grecji, gdyż to 1,5 tygodnia wolnego, ale jednak Grecję zostawię na cieplejsze dni, poza tym noga musi mi się zregenerować, żebym mogła biegać po plaży i chodzić na imprezy :)
Teraz tydzień w Londynie. Właściwie pomysł wyjazdu pojawił się bardzo spontanicznie. Miałam wtedy gips, więc nawet nie byłam pewna, że w ogóle będę mogła się ruszyć, a jednak zaryzykowałam i się na to zdecydowałam - nawet nie z dnia na dzień, a w tym samym dniu, w którym pojawił się pomysł. Czasami myślę, że jestem naprawdę ogrooomną ryzykantką, ale wychodzę z założenia, że żyje się tylko raz! :)
Kupiłam bilety na samolot, odprawiłam się i lecę! :)
Zwiedzę mnóstwo świetnych miejsc (m.in. Muzeum figur woskowych Madame Tussauds, przejadę się London Eye (co zawsze było moim marzeniem!), będę w "Sea Life" Aquarium, itd.) :) Wejściówki także już zarezerwowane, więc pozostało mi tylko odliczać godziny do wylotu. Oprócz tego spotkam się ze znajomymi, którzy tam mieszkają, a także zahaczę o koncert Beyonce (ponieważ gra ich tam aż 6) :)
Zastanawiam się tylko, co mam spakować... Angielska pogoda = deszcz, a z kolei znajomy stamtąd sprawdzał pogodę i mówił, że będzie słonecznie (ok. 16-20 stopni).
Jutro pomagam przy Urzędzie Miasta w Ełku, więc właściwie muszę zacząć pakowanie dzisiaj... Nienawidzę tego robić. A mam gości, więc w sumie nie wypada. Znając mnie to pewnie spakuję się godzinę przed wyjazdem :D Podróż do Londynu zahaczam o Warszawę (bo stamtąd lecę), najpierw zatrzymam się w Wwie, gdzie też czeka mnie kilka spraw do załatwienia... Zapowiada się intensywny tydzień, a nawet dwa! :)

*******

Dawno nie dodawałam żadnych zdjęć, które wrzucam na Instagram. Zebrałam je wszystkie i dodaję:) Będę starała się robić to na bieżąco.