"Nowe Media", "Czytaj - podrywaj!", Multi Communications

Witajcie moi Kochani! :*
Dziś dotarła do mnie paczka z 3. numerem kwartalnika "Nowe Media". Jak pisze redaktor naczelny, Eryk Mistewicz: „Nowe Media” to pismo o trendach. Trendach wyławianych w komunikacji masowej. Opisywanych przez praktyków i teoretyków – najlepszych moim zdaniem Autorów, którzy sami poszukują odpowiedzi na pytania, wchodząc na drogi, po których nikt wcześniej przed nimi, i przed nami, przecież nie szedł.
Najnowsze wydanie to 222 stron tekstów pisanych przez ludzi z różnych środowisk. W tym numerze pojawiają się artykuły takich osób jak: Jarosław Kuźniar, redaktor naczelny „SuperExpressu” Sławomir Jastrzębowski, Tomasz Sekielski, Marcin Bosacki, był szef „Uważam Rze” Paweł Lisicki, Nicholas Carr, Edi Pyrek, Piotr Voelkel, Konrad Ciesiołkiewicz, Tomasz Wróblewski, Piotr Gabryel, Paweł Graś, ks. Piotr Studnicki, itd.
Owszem, swoją grubością magazyn może nie zachęcać, jednak już po przeczytaniu pierwszego artykułu z pewnością zmienicie zdanie! Rozumiem to, że ludzi w moim wieku takie rzeczy mogą nie przyciągać, a wręcz 'odstraszać', ale uwierzcie mi - tak jest tylko do czasu, kiedy weźmiemy go w ręce i zaczniemy czytać. Możemy znaleźć tam wiele ciekawych informacji na temat np. wszechobecnych social mediów, jak np. Facebook czy Twitter, a nawet teksty typu "Kościół w sieci: ewangelizacja 2.0" pisane przez księdza! Powiem Wam szczerze, że nawet moja Mama zaczęła się tym interesować. To jest bardzo ciekawe i pisane przez specjalistów prostym językiem! Zerknijcie, a nie pożałujecie. :) Mnie wciągnął tekst "Przywrócić sens zadawaniu pytań" Piotra Voelkela.
Cieszę się z kolejnego wydania "Nowych Mediów" jak dziecko z nowej zabawki! :)



**********

Co do czytania - widzieliście tę kampanię społeczną? Jesteście "za"? :D


Lubicie czytać? Jeśli tak to co najczęściej czytacie?

******

Tutaj natomiast genialne obrazki związane z PRem przygotowane przez agencję Multi Communications. Jeśli zastanawiacie się, czym on jest i dlaczego warto wiązać z nim przyszłość to:


Aby powiększyć - kliknij na obrazek!

Jeśli już z kolei mowa o Multi Communications - jestem niezmiernie zaszczycona i wdzięczna za polecenie mojego tekstu o raporcie "Dziennikarze i social media 2012"!



*********

Na koniec piosenka:


Lubicie? Czego obecnie słuchacie?