KONKURS - WYGRAJ WYBRANY FASCYNATOR!

Hej! :) Właśnie pakuję walizki, ale jeszcze przed wyjazdem mam dla Was niespodziankę! Z racji takiej, że przez kilka dni mnie tu nie będzie, wraz z YOKO design przygotowałyśmy dla Was KONKURS!!! :)
Jak pewnie zauważyliście, w ostatnim czasie uwielbiam nosić fascynatory - zwłaszcza kokardy.Już teraz Ty też możesz wygrać WYBRANY FASCYNATOR autorstwa YOKO design!


Wystarczą 4 kliknięcia:

1. Polub "MagdalenaKozlowska.pl" na facebooku.
2. Polub "
YOKO design" na facebooku.
3. Udostępnij banner konkursowy.
4. Napisz komentarz pod tym postem na BLOGU z dokończeniem zdania: "Fascynator powinien trafić do mnie, bo..." i zostaw swój adres e-mail oraz numerek fascynatora, który chcesz wygrać.

*5. Warunek niekonieczny: Będzie mi miło, jeśli dodasz mojego bloga do "Obserwowanych" (box po lewej).

Konkurs trwa do 31.01.2013 do godz. 23:59. Wybrana zostanie najciekawsza odpowiedź.PS: Nie zapomnijcie polubić 2 fanpage :-) Naprawdę warto!


*********

EDIT:


Kochani! Przed chwilą zakończył się konkurs na wybraną ozdobę do włosów. Ewa z YOKO design wybrała komentarz, który wygrywa fascynator!
Szczęśliwcem tym razem okazała się agata.17ko@wp.pl


Agata wybrała fascynator numer 1 :)


Gratuluję zwyciężczyni! Mam nadzieję, że prześle nam jakąś fotkę z fascynatorkiem! :) 
Wam natomiast dziękuję, że tak wiele osób wzięło udział w konkursie!!! :) 
Jeśli tym razem się nie powiodło - następnym razem się uda! A jest ku temu świetna okazja, ponieważ przypominam, że cały czas trwa KONKURS WALENTYNKOWY, w którym do zgarnięcia jest BON o wartości 100 ZŁ na cudną biżuterię! :)