DZIĘKUJĘ! :*


Moi Drodzy!

Cieszę się, że udało się zmotywować tyle osób do pomocy potrzebującym, bo wiemy, że dochód z SMS przeznaczony jest na pomoc ubogim.

To jest dla mnie największa satysfakcja, a zarazem nagroda, że z Waszą pomocą mogłam dołożyć swoją cegiełkę w postaci SMSów na mojego bloga.

Z tego jestem najbardziej DUMNA! Jestem DUMNA z Was - bardzo Wam dziękuję za wsparcie!

Nie zależy mi na nagrodach materialnych, bo skutera nie potrzebuję (miałam motor-sprzedałam), na wycieczkę i tak wybieram się w tym roku, a biżuterii mi nie brakuje ;)

Najważniejsze w tym wszystkim, że POMOGLIŚMY tym, którzy tego najbardziej potrzebują, a pomagać WARTO... Codziennie ktoś zmaga się z chorobą albo zbiera grosiaki na chleb, żeby przetrwać do jutra.

Tylko pierwsze 10 blogów wchodzi do konkursu, a my mamy 13. miejsce na 551 - to i tak bardzo wysoki wynik. Zebraliśmy 319 głosów = 392,37 zł!
Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli się do tego w postaci tej symbolicznej złotówki! :) Myślę, że najpiękniejsze, co może być to wewnętrzna radość z tego, że Ty też komuś pomogłeś. Oby kiedyś ktoś Wam się za to odwdzięczył i pomógł Wam, bo nigdy nie wiemy, kiedy my będziemy potrzebowali pomocy.

Przepraszam Was za cały SPAM, który otrzymywaliście przez ostatni tydzień.
Dziękuję tym, którzy to przetrwali :) :*Bardzo mi miło, że mogłam liczyć na wsparcie tylu życzliwych ludzi! :*** Jesteście niesamowici! :)
Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna! :)

Wszystkie te "akcje" bardzo mnie wzruszyły, a najbardziej to, co od Was otrzymywałam:Ufff... duuuużo tego było, nie dałam nawet rady powklejać wszystkich Waszych udostępnień itd. Dziękuję!!! :*