Ola zaprasza na bloga! :)

Witajcie Kochani! Piszę na szybko w jednej sprawie... Często zadajecie mi pytania o kontakt z Olą, a chociażby pozdrowienia od niej dla Was. Wiem, że wielu z Was słucha jej muzyki. Zapewne znacie jej singiel "Obok mnie":Muzyka, jaką tworzy Ola nie do końca jest taką, jakiej słucham, jednak bardzo kibicuję jej w spełnianiu marzeń. Ola to przesympatyczna dziewczyna, jesteśmy w tym samym wieku.
Jedni mogą mówić, że tworzy nieambitną muzykę, inni zaś ją uwielbiają. Myślę, że target docelowy, do którego trafia to nastolatkowie, przede wszystkim wiek podstawówki/gimnazjum... Kilka lat temu ja sama słuchałam podobnej muzyki - myślę, że praktycznie każdy z nas. Teraz nieco zmieniły mi się gusta muzyczne, bo słucham np. takich utworów:


Nie zmienia to faktu, że zawsze trzymam kciuki za młodych ludzi, którzy podążają za swoimi marzeniami, tak jak ja i realizują się już od najmłodszych lat... Ola jest młodziutka, a publiczność już ją pokochała - początkowo nagrywała piosenki w domowym studio i dodawała je na youtube... To tam dostrzegły ją setki tysięcy słuchaczy. Do wszystkiego doszła sama - z całego serca kibicuję takim osobom, bo mam podobnie. Dlatego należą się jej jeszcze większe brawa za to, co robi.
Dziś mamy dla Was z Olą niespodziankę - zaproszenie na mojego bloga i pozdrowienia dla Was:


Dziękuję Oli za poświęcony czas i chęci nagrania wideo dla Was. Trzymam za nią kciuki! Wiem, że jej się uda i znajdzie swoje miejsce na polskim rynku muzycznym z muzyką, jaką tworzy.

Miejcie odwagę walczyć o swoje marzenia! Lepsze jutro leży tylko i wyłącznie w Waszych rękach ;) Pamiętajcie: nie ma rzeczy niemożliwych! :)

M.