Połowinki!!! :)

Cześć kochani! Jest 2:30 w nocy... czyli "normalna" pora mojego funkcjonowania... O 6 wstaję do szkoły, ale chciałam Wam jeszcze coś napisać. W końcu dostałam fotki z połowinek!

Dziś w dużym skrócie... 26 października miałam połowinki w moim liceum. Właściwie już ponad miesiąc wcześniej przygotowałam sobie strój. Zamówiłam prześliczną sukienkę z allegro w kolorze pudrowego różu i różowe szpilki Renee z kokardkami. Chciałabym podziękować dwóm aniołkom, na które zawsze mogę liczyć - stylistkom: Ewie Żmudzie-Jankowskiej i Madzi Milik. To one pomagały mi w doborze dodatków do kupionego przeze mnie stroju. Prześliczną biżuterię dobrałyśmy oczywiście z mojej ulubionej By Dziubeka - kolczyki, bransoletkę i piękną broszkę, którą wpięłam we włosy.. Do tego czarny żakiet Moshito i cudna kopertówka z allegro. 

Najgorsze we wszystkim było to, że malowałam się w ostatniej chwili... :)

Oczywiście różniła się nieco, ale coś w tym stylu wyszło. 
Same połowinki jak najbardziej udane! :) Wytańczyłam się za wszystkie czasy! Brakowało mi tego!!! :))) Właściwie to jedna z dwóch takich imprez w liceum, zaraz po Studniówce...

Przed połowinkami zrobiłam sobie 2 mini sesje zdjęciowe - jedną w studio, a drugą autorstwa najlepszego fotografa w Ełku - Jakuba Ćwiklewskiego!!! 
Szczerze mówiąc były one bardzo spontaniczne, ale jestem niezmiernie zadowolona z fotek Kuby! To niewątpliwie geniusz!!! :))) Zachęcam do polubienia fanpage jego fotografii.

Najpierw zdjęcia jego autorstwa:

A teraz z innej sesji i samej imprezy:
Lubicie tego typu imprezy? :) 

Uciekam spać! Trzymajcie się! :*

PS: Tak w środku nocy - "Hero" :))))