Okularnica ;)

Hej! :) Jak długi weekend? U mnie bardzo przyjemnie... :) Szczerze mówiąc zbytnio nie odpoczywam, bo non stop spotykamy się ze znajomymi.

Znów pomęczę Was kwestią marketingu...
Często ludzie mówią o marzeniach... Zawsze, gdy pytano mnie, o czym marzę, nie potrafiłam jednoznacznie odpowiedzieć... Dziś lista moich marzeń się powiększa. Jednym z nich jest zdobycie nagrody "Złoty Spinacz". Nie wiem, czy ktoś z Was o tym słyszał... Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
Chciałabym kiedyś zostać posiadaczką takiej jednej, maleńkiej statuetki! :)Hmm... jakiś czas temu umieściłam na facebooku zdjęcie w okularach:Dostałam od Was wiadomości z pytaniami, gdzie można je kupić i czy są to "zerówki"? Okulary noszę od 6 roku życia - mam astygmatyzm (na lewe oko), co jest wadą wrodzoną, w związku z czym muszę na stałe nosić okulary... W zerówce nosiłam granatowe, później bordowe, następnie ze złotymi oprawkami... :) To moje ostatnie - fotka z czasów podstawówki :D :D :D


W końcu przyszedł czas na zmianę! Jakiś czas temu urzekły mnie świetne okulary w stylu retro nowej marki LaylaB ;)) Są naprawdę bardzo ładne, a co ciekawe posiadają extra urozmaicenie w postaci "kolczyków". Ja jestem typową gadżeciarą, dlatego od samego początku wiedziałam, że będzie nam razem bardzo miło. 
Tak "kolczyki" prezentują się na modelce:
Wiele osób pyta o koszulkę - takie cuda możecie kupić na: KoszulkiDTG || bransoletka: Agulanka

Piękna Agnieszka przesłała mi swoje zdjęcia w kolczykach autorstwa Marty Rudnickiej, które jakiś czas temu wygrała w konkursie na moim blogu. Razem tworzą cudną całość, prawda? Gratulujemy Adze wygranej! :)


Na koniec marketingowo - świetny cytat: „Każdy dureń może ubić interes, ale potrzeba geniuszu, wiary i wytrwałości, aby stworzyć markę.” ~David Ogilvy

PS: Lubicie słuchać Alicii Keys czy też Jamelii? Obie Panie urodziły się w 1981 roku i moim zdaniem są baaaaaaardzo uzdolnione! Ja uwielbiam "Stop", "Fallin", "No one" i wiele innych... ♥ A Wy?