KONKURS - WYGRAJ BON O WARTOŚCI 100 ZŁ!

Cześć Kochani! :* Dziś nie poszłam do szkoły, bo comiesięczny ból brzucha niestety mi na to nie pozwolił... Ostatnio ciągle przyczepiają się do mnie jakieś choroby... Od tygodnia non stop leci mi też krew z nosa - czy ktoś z Was wie, dlaczego tak się dzieje? :) W piątek odebrałam wyniki mojego 30-dniowego badania serca... Na szczęście kolejne badania mam dopiero w kwietniu. Wykresiki, wykresiki....
Dziś postanowiłam przygotować dla Was świetny KONKURS z moją ostatnimi czasy ulubioną firmą biżuteryjną - By Dziubeka!!! :) Często dostawałam od Was zapytania i pochwały odnośnie tej biżuterii. Wasze ulubione typy "By Dziubeka" z moich wpisów:


Już teraz możecie wygrać BON O WARTOŚCI 100 ZŁ (+darmowa przesyłka) na dowolne zakupy w sklepie "By Dziubeka"!!! :) Idą święta - możecie przy okazji sprawić prezenty sobie lub komuś bliskiemu. Zasady są bardzo proste! Wystarczą 4 kliknięcia:

1. Polub "MagdalenaKozlowska.pl" na facebooku.
2. Polub "By Dziubeka" na facebooku.
3. Udostępnij banner konkursowy.
4. Napisz komentarz pod tym postem na BLOGU z dokończeniem zdania: "Biżuteria By Dziubeka jest..." i zostaw swój adres e-mail.

*5. Warunek niekonieczny: Będzie mi miło, jeśli dodasz mojego bloga do "Obserwowanych" (pod nagłówkiem).

Konkurs trwa do 02.12.2012 do godz. 23:59. Wybrana zostanie najciekawsza odpowiedź.


Nie zapomnijcie polubić 2 fanpage - jeśli nie spełnicie wszystkich warunków, Wasz udział nie będzie rozpatrywany. Jest to konkurs z naprawdę wartościową nagrodą, zatem do dzieła! :)

***

EDIT:

Konkurs na bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie By Dziubeka wygrywa: cocorocko2007@gmail.com


Gratuluję!!! Wszystkim dziękuję za udział w konkursie! Jesteście niesamowici!!! Uwielbiam Was za to i bardzo chciałabym, aby każdy z Was mógł dostać tę nagrodę, bo wszyscy na nią zasługujecie... :) 
Mam nadzieję, że weźmiecie udział w kolejnych konkursach, które już niebawem! <3 nbsp="nbsp">