KONKURS!!! :)

Witajcie kochani! :* Zgodnie z wczorajszą obietnicą nie obijam się i o Was pamiętam. :) Pogoda za oknem niezbyt optymistyczna, ale uśmiech nie znika z mojej twarzy. Mam nadzieję, że Wy też macie dobry humor!

Nie chcę znów zadręczać Was marketingowymi sprawami, ale korzystacie może z kodów QR? Oto największy (działający!) QR kod świata:
Od pewnego czasu ponownie intensywnie działamy z Piotrkiem Karpienią ;) Zapraszam gorąco do polubienia jego fanpage: http://www.facebook.com/PiotrKarpienia

Podoba się Wam ta piosenka? Ja ostatnio non stop jej słucham!


Złota myśl na dziś:
"Jeśli na czymś Ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili. Lepiej ponieść porażkę, wiedząc, że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu, że zbyt wcześnie się poddałeś".


Trochę zdjęć z wczoraj:

Zapewne według niektórych za bardzo 'choinkowo', ale ja tak lubię :D

fascynator: fascynatory
kolczyki i naszyjnik: Marta Rudnicka
sukienka: lejdi

W związku z tym, że dostaję od Was dużo przemiłych komentarzy na temat biżuterii Marty Rudnickiej, postanowiłam zorganizować konkurs. Do wygrania są śliczne, filcowe kolczyki (takie, jak mam na zdjęciach) w wybranym przez siebie kolorze! :)Zasady są następujące:
1. Kliknij LUBIĘ TO na fanpage facebook.com/MagdalenaKozlowskaPl
2. Kliknij LUBIĘ TO na fanpage http://www.facebook.com/marta.rudnicka.jewellery
3. Jeśli posiadasz konto na blogspot - dodaj mój blog do "obserwowanych"
4. Udostępnij publicznie to zdjęcie na swojej facebookowej tablicy: >>klik<<
5. Zostaw komentarz pod tym postem na blogu z następującymi danymi: link do Twojej tablicy, na której zostało udostępnione zdjęcie, e-mail, numerek kolczyków i odpowiedź na pytanie konkursowe: dlaczego te kolczyki powinny trafić właśnie do Ciebie?

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona cudownymi kolczykami.

Trochę tych warunków do spełnienia jest, ale naprawdę warto poświęcić chwilkę czasu! :) Dopiero po spełnieniu wszystkich zasad Twój komentarz będzie brany pod uwagę.

Konkurs trwa tydzień - do 28.10.2012 do godziny 23:59.

Zatem do dzieła! :)

***EDIT:
Wygrywa: sasha-fierce@wp.pl
Gratuluję! :)

Wszystkim dziękuję za udział :) Zachęcam do włączania się w kolejne konkursy!!! :) Jesteście kochani!