Trójmiasto 13.08-16.08

Hej :) Jutro rano jadę do Sopotu, dlatego do czwartku/piątku nie będę mogła tutaj pisać. O 7 rano wyjeżdżam, a jeszcze nawet nie miałam czasu zacząć się pakować. Wczoraj w mojej miejscowości odbywał się  Festiwal Dobrego Smaku... W końcu wyszłam z domu. ;) Na szczęście pogoda dopisała.
Mam tylko jedną fotkę z wczoraj:


Dziś pół nocy przesiedziałam na ławce pod domem i patrzyłam się w niebo... Spadające gwiazdy są naprawdę cudowne! Na mnie robią ogromne wrażenie. Widzieliście? :)
Mimo, że muszę wstać między 5 a 6 rano, to dziś także zamierzam obserwować niebo. A Wy?


Dziś po powrocie z kościoła również zrobiłyśmy z siostrą kilka fotek:


sukienka: lejdi.sklep.pl
torebka: no name (jakiś ełcki sklep, wzięłam ją od mamy)
biżuteria (kolczyki, pierścionek, bransoletka): Agulanka
buty: butmil.plCieszę się, że w końcu mam czas na wyjazd nad polskie morze... Już od wiosny miałam zamiar tam pojechać, ale zawsze wypadało coś, co z tym kolidowało. Nareszcie są wakacje i mam czas na podróżowanie, a także odpoczynek. Bardzo lubię wracać do Sopotu. Pierwszy raz byłam tam jeszcze w podstawówce. 2 lata temu pojechałam ze znajomymi, a rok temu w sprawach zawodowych wpadłam tam na chwilę z Paulą.
Tegoroczny wyjazd także zapowiada się bardzo miło :)


Sopot 2 lub 3 lata temu:)) 


A Wy lubicie jeździć nad polskie morze? Jakie miejsca najbardziej podobają się Wam w Trójmieście? Polecicie jakieś fajne knajpy, restauracje, kluby, etc.?


3majcie się :*

M.

PS: Przypominam o KONKURSIE GIVEAWAY! :)