Koncert Lady Pank

Hej! :)
Tak bardzo rozpędziłam się z blogiem, że tylko odliczam czas, żeby znów wrzucić Wam tutaj coś nowego! :) Nawet zdjęcia czekają w kolejce :D

W niedzielę w Ełku śpiewał zespół Lady Pank, a że troszkę z nim miałam "wspólnego" przy projekcie jakim jest "Bitwa na głosy" to wybrałam się na koncert. ;) Przy okazji spotkałam wielu znajomych. Było bardzo miło. Niestety pod koniec imprezy zaczął padać deszcz, ale dzięki niemu postanowiłam zdjąć buty i tańczyć na piasku bez nich :)

Na 5 minut przed koncertem zrobiłam kilka zdjęć, jednak to było naprawdę 5 min, ponieważ za chwilę miałam autobus i mało brakowało, a nie zdążyłabym na niego :)


sukienka: BrandZoo.co
ozdoba do włosów: exposeakcesoria.pl
duża różowa bransoletka: bydziubeka.pl
torebka: no name (jakiś ełcki sklep - zabrałam ją mamie :))
pierścionek: Agulanka
bransoletka z imieniem: she-bijou.pl
czarna bransoletka: bydziubeka.pl
buty: butmil.pl


Ostatnimi czasy polubiłam chodzić w sukienkach, dlatego niedawno zaopatrzyłam swoją szafę w ich ogromną ilość. :) Bardzo wiele ciekawych i niedrogich wzorów znalazłam w nowym serwisie zakupowym www.BrandZoo.co. Myślę, że warto zarejestrować się w klubie, ponieważ to jedyny taki klub na świecie, w którym można znaleźć markowe produkty nawet za 1zł. Największe możliwości będą mieli właśnie Ci, którzy zarejestrują się jako pierwsi. Zupełnie przypadkowo trafiłam na ich stronę i od razu polubiłam :)

Jak wiecie - jestem biżuteryjną maniaczką. Niedawno dowiedziałam się o marce "By dziubeka" i od samego początku urzekła mnie biżuteria, którą oferuje. Myślę, że nie ma osoby, która nie wybierze sobie niczego z tego sklepu. Najnowsze kolekcje mnie naprawdę urzekły. Każda sztuka jest starannie i profesjonalnie wykonana. A jak Wam podobają się bransoletki, które wybrałam?