Beyonce dla ONZ, nowe zdjęcia medalionu i KONKURS - wygraj buty!


Cześć! Zapewne wielu z Was słyszało już o tym, że kilka dni temu w sieci ukazał się teledysk, który dokumentuje występ Beyonce z 10 sierpnia 2012 (Światowego Dnia Pomocy Humanitarnej) w siedzibie ONZ w Nowym Jorku. Przeplatany jest filmikami ukazującymi pomoc humanitarną w rozmaitych zakątkach świata. Producentem obrazu jest Ridley Scott, zaś reżyserem Sophie Muller. "I was here" to ballada, w której Beyonce opisuje przeszłość, wyrażając chęć zapisania się w pamięci ludzi jako ta, która żyła, kochała i pozostawiła świat lepszy. Utwór inspirowany tragicznymi wydarzeniami z 11 września 2001 roku (ataki terrorystyczne w Stanach Zjednoczonych). Pod koniec lipca piosenka stała się hymnem finału FIFA Women's World Cup. Utwór pochodzi z czwartego albumu studyjnego gwiazdy, zatytułowanego "4". Został on napisany przez Diane Warren, a produkcją zajęli się: Ryan Tedder, Brent Kutzle i Kuk Harrell. 
Wideo dostępne jest na stronie kampanii internetowej: www.whd-iwashere.org. Na tej stronie każdy internauta może się zarejestrować i opisać swoją działalność charytatywną. Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon napisał w swoim przesłaniu: "Jest to najlepszy sposób, by złożyć hołd pracownikom humanitarnym, którzy stracili swoje życie, oraz wyrazić szacunek tym ludziom, którzy wypełniają swoją szlachetną misję niosąc pomoc osobom cierpiącym".
Co sądzicie o tym czynie Beyonce? Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Beyonce upamiętniła ważny dzień najlepiej, jak tylko potrafiła to zrobić - wyrażając siebie i miliardy innych ludzi w postaci swojej twórczości.
Nie od dziś wiadomo, że jest to Artystka, która została obdarzona przepięknym głosem. Cieszę się, że wykorzystuje to w szczytnych celach. Jak najbardziej popieram wszelkie tego typu akcje, nigdy nie byłam im przeciwna i nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że takie coś robi się dla autopromocji, poprawienia PR'u i tym podobnych czynników... Myślę, że powinniśmy być dumni z Beyonce i jak najbardziej brać z niej przykład w tej kwestii.

Swoją drogą... Słuchacie Beyonce? Jakie jej piosenki najbardziej przypadły Wam do gustu?

**********

Znów wyszło tak, że na dobę wyjechałam... :) Tradycją stało się to, że po powrocie do domu znajduję w skrzynce mailowej nowe zdjęcia z pracy nad medalionem Chaleur (fr. ciepło), który zaprojektowałam wraz z  AMARENO. [I część, II część]
Bartek z AMARENO, który tworzy te cuda zaskakuje mnie coraz bardziej... Medalion jest jeszcze piękniejszy, niż mogłam to sobie wymarzyć! Bardzo miło widzi się, jak powstaje coś, na co pomysł urodził się właśnie w Waszej główce... :) Z dnia na dzień coraz bardziej jestem zauroczona w tym medalionie. Jak zawsze powtarzam (zresztą wszyscy moi znajomi to wiedzą): jestem biżuteryjną maniaczką. Mam wiele biżuteryjnych skarbów, które leżą zamknięte w pudłach i czekają na założenie... Jeśli zaś chodzi o ten medalion -  czuję, że zwiążemy się z nim na długie, dłuuugie lata i będzie mi on towarzyszył każdego dnia ;)
Przedstawiam Wam najświeższe zdjęcia z pracy nad moim ciepłem prosto z warsztatu AMARENO:


 **********

Na dobry koniec, a właściwie już początek dnia mam dla Was bardzo atrakcyjny KONKURS! Do wygrania są dowolne, wybrane przez Was buty z firmy Renee!Zasady są bardzo proste!

1. Kliknij LUBIĘ TO na fanpage facebook.com/MagdalenaKozlowskaPl
2. Kliknij LUBIĘ TO na fanpage Renee
3. Jeśli posiadasz konto na blogspot - dodaj mój blog do "obserwowanych"
4. Udostępnij publicznie to zdjęcie na swojej facebookowej tablicy>>klik<<
5. Zostaw komentarz pod tym postem na blogu z następującymi danymi: link do Twojej tablicy, na której zostało udostępnione zdjęcie, e-mail.

Dopiero po spełnieniu wszystkich zasad Twój komentarz będzie brany pod uwagę w konkursie. Zwycięzcę wybierze generator liczb. :)

Konkurs trwa do 31.08.2012, do godziny 23:59.

Nagrody są bardzo atrakcyjne, a więc do dzieła dziewczyny! *_*


*EDIT:
Wygrała chelsea@onet.pl
Proszę czekać na kontakt od współorganizatorów konkursu.
Wszystkim dziękuję za udział, gratuluję i zapraszam do udziału w następnym konkursie, który już za kilka dni! :)

 **********

PS: Mimbla pozdrawia z NYC:)
Czyli wakacyjne zdjęcie z pozdrowieniami od pięknej Włodary... :)))) - NIE DAJCIE zwieść się tym, którzy na chleb zarabiają wymyślając plotki :p


Jak powiedziała Aga: "Tuż przed koncertem dla Polonii a nie dla "polonusów" jak określił naszych Rodaków z Chicago Dziennik SE z USA ....;)"Buziaki! :*