Trochę nowości prosto z DE :)


Cześć!
Dostaję dużo wiadomości, że zaniedbuję bloga... Owszem, ostatnio rzeczywiście nie miałam czasu - mnóstwo pracy (pojawiły się nowe kontrakty i zlecenia) i nauki (koniec roku szkolnego), ale już mam 'wolne', więc obiecuję, że będę pisała częściej! :)

Dziś rano dotarłam do Frankfurtu... Jechałam 21 godzin.
Tak wyglądał mój transport z Ełku do Frankfurtu:


...czyli był to autobus reprezentacji Włoch z EURO 2012 :) 


Najciekawszym zjawiskiem okazały się reakcje przechodniów, kierowców itp. na widok autobusu :D Ludzie z samochodów robili zdjęcia, machali... Myśleli, że tym autobusem tym razem także jechała reprezentacja Włoch - a przecież to niemożliwe, bo dolecieli oni wtedy do Kijowa na finał ;))) Ciekawe przeżycie^^

Ale standardy wysokie. Trzeba przyznać, że się postarali! :))))

...niestety jednak ten piękny autobusik już jedzie do Opola i nie będzie tak oklejony:(

Dotarłam dziś rano, nawet przed czasem! - pierwsze poranne foto we Frankfurcie po dłuuuuugiej podróży:


A tu moje "spostrzeżenia z podróży", czyli m.in. licznik na stacji benzynowej podczas tankowania autobusu Italy ;)Pięęęękne Słońce zza okna autobusu:A co u Was? Jakie plany na wakacje?

**********

Z "innej beczki" - szukałam fotek, które mogłabym wkleić i znalazłam ich kilka.

3 zdjęcia z maja ze spacerów z moją młodszą siostrą:

A to foto urodzinowe - Mama zaskoczyła mnie ślicznym tortem, który zrobiła w nocy tuż przed moimi urodzinami! ;) 
Poczułam się wtedy jak co najmniej 10 lat wstecz :))))


Na koniec jeszcze jedna sprawa - ostatnio dostałam od Piotra jego debiutancką płytę i... jeśli ktoś tu powinien dziękować to JA... 
Choć moje nazwisko wypisane jest małym druczkiem wśród wielu innych to i tak jest to dla mnie miłe zaskoczenie! Po raz kolejny Piotr mnie wzruszył... Takim niby małym, a moim zdaniem aż za dużym gestem... ;) Dziękuję!

To by było tyle na dzisiaj! :) Obiecuję, że będę pisała częściej, w końcu zacznę znów używać aparatu fotograficznego i będę dodawała fotorelacje! Póki co uciekam relaksować się widokiem pięknych górzystych terenów, wśród których mam przyjemność przebywać! ;) 
Trzymajcie się!
M.

PS: Uruchomiłam możliwość komentowania! ;)