Witaj Wiosno! :-)


Hej!

Dziś mamy pięęęęęęęękny, słoneeeeeeeeczny dzień! :) Ach!
Jest cuuuuudownie!
Od 6 jestem na nogach :-)

Mam chwilę czasu wolnego, więc pomyślałam sobie, że dawno tu nie zaglądałam i powinnam coś napisać... :-) Wrzucę zatem różne fotki z ostatnich tygodni... :))

U mnie mnóstwo się dzieje, nauki mam tak wiele, że koliduje to z moimi wyjazdami do stolicy, dlatego coraz częściej muszę je odwoływać... Niestety z moim zdrowiem również nie jest ostatnio dobrze, 2 tyg. temu trafiłam do szpitala... :-) Tak wygląda mój dzienniczek usprawiedliwień z 4 dni:


Ostatnio koleżanka poprosiła mnie, żebym pomalowała ją na 18-nastkę jej znajomej i uwieczniła to na zdjęciu... :)Po malowaniu Beaty byłam na imprezie u Oli... co również zostało uwiecznione :D

Dwa tygodnie temu, w sobotę (3 marca) było tak ciepluuuuuutko, że pół dnia spędziłyśmy z siostrą na ławeczce pod domem, delektując się pierwszym wiosennym słoneczkiem. Oto co przy okazji powstało:


Nie wiem czy wiecie, ale...od kilku lat moją "pasją" jest uderzanie w worek :-) Dlatego też wisi on na środku mojego pokoju nad komputerem :)
Drugą moją 'pasją' w ostatnim czasie są...gokarty! :)Większość zimy spędziłam także na lodowisku... :-)Fotka powyżej jest z 8. marca (Dzień Kobiet).
Wtedy też wieczorem byłam na koncercie "Piotr Karpienia Kobietom", na który zostałam przez Piotra zaproszona, gdyż wykonywał wtedy premierowo utwory z debiutanckiej płyty, która wychodzi 21. kwietnia (tutaj jeden utwór). Po występie, namówiona przez Piotrka, zupełnie niespodziewanie wylądowałam na bankiecie urodzinowym - tego dnia P. się urodził!
Rafał zrobił nam zdjęcie - stwierdził, iż 'to będzie dobry pijar' :D


Tu zaś foto z Dnia Kobiet z moim najcudowniejszym mężczyzną! - 2-letnim chrześniakiem Krzysiem :-)W sobotę tydz. temu cały dzień spędziłam z Pawłem, który przyjechał do mnie z Gdańska i Kasią :-) A wieczór? Hmm... Pogoda nie dopisała, więc wybrałam się do kina :-)3majcie się! :* Niebawem wrzucę fotki z wczorajszej sesji z Kingą! :)
M.