Cukierkowa sesja... :-)


Cześć kochani! :* Co u Was?

Ja kończę właśnie ferie zimowe, które rozpoczęłam 20 stycznia sesją zdjęciową z AURELYĄ w Warszawie, w pięknej restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich. 

Ogromne podziękowania dla AURELYKI (www.aurelya.com) za wszystko! Za ogromne zaangażowanie i zapał do pracy, za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik... Aniele - Ty wiesz, że długo mogłabym tak wymieniać...
Dziękuję baaaaaardzo Magdzie Milik za stylizację oraz moją upragnioną kokardę na głowie :-) Dziękuję za znoszenie moich wcześniejszych "kaprysów" nt. tego, co włożę, a czego nie... :-) Jesteś niesamowita!!! :)
Kamili Adamowicz bardzo dziękuję za piękny makijaż i różowe, słodkie usta :)
Karolinie Kotyńskiej z "Galerii Słodkości" bezapelacyjnie należą się ogromne podziękowania za cudowne torty i inne słodkości (a także poprawianie mi sukienki :-))!!!
Restauracji "Amber Room" w Pałacu Sobańskich w Warszawie i jej obsłudze za udostępnienie miejsca na sesję i pomoc przy realizacji projektu :-)
Arturowi Maroszek - za pomoc "techniczną" :))


Poniżej kilka fotek, które dostałam od AURICE :-)Make up: Kamila Adamowicz
Stylist & hair: Magdalena Milik
Jewellery: Me-Like
 Cake: Karolina Kotyńska - Galeria Słodkości
Place: Amber Room Restaurant (Warsaw), Pałac Sobańskich
Photos: AURELYA.COM


A tu fotki z backstage:I już w drodze powrotnej do domu...:
******

Zapraszam Was na stronę AURELYA.COM! Aurelka robi przepiękne zdjęcia (głównie kobietom)! Nie boi się wyzwań, nic nie jest dla Niej przeszkodą! 


Pracuje również na planach teledysków naszych polskich wokalistów - robi przepiękne fotorelacje z planów!!!! Jest mistrzynią w tym, co robi!


Aurelya jest G E N I A L N A !
Ceny ma naprawdę niezłe, więc bardzo, bardzo polecam!!! :-) 

Tutaj ją znajdziecie: