Praca, praca...i PŁYTA! :)


Hej! :)
Teraz praktycznie same zdjęcia...

Sobota - koncert w GLAM CLUBIE

backstage koncertu... garderoba... o 6 wstałam, o 17 byłam w Wwie, o 21 Paula na make up'ie i o godz. 1:00 do klubu na koncert... zmęęęęęęęęczona, ale działałam dalej ;pW poniedziałek z kolei o 1 w nocy farbowałam Pauli włosy... :D hahahahaha po raz pierwszy w życiu coś takiego robiłam, namówiła mnie... haha :) Paula nawet dodała jedno zdjęcie na facebooka:Wczoraj byłyśmy rano w "SUPERSTACJI". Paula opowiadała o Indiach.
...odebrałam wczoraj z wytwórni pierwsze płyty ;D są! :) W KOŃCU! :DDziś Muzodajnia objęła patronat medialny nad płytą! :))) Tydzień przed oficjalną premierą (prapremierowo) możecie ściągnąć utworki za grosze z http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=153891&artistId=166182&t=Paula%2BPaula

A posenkę "Sweetie" koniecznie musicie mieć!!!! :))) Muza naprawdę na dobrym poziomie zrobiona przez najlepszych, których nazwisk niestety ujawniać nie mogę:))) I tym razem nie zachwalam 'promocyjnie', a szczerze:) Tego utworu wstydzić się nie można :)...A tu z moim niedzielnym pięknym tulipanem od...kolegi:)


hehe... właśnie zauważyłam, że w tle ktoś ma blokadę xD