Premiera klipu...


Witajcie Moi Kochani! :-)

Ostatnio coraz więcej osób czyta tego bloga. Jest mi z tego powodu straaaasznie miło!!! :*

Jakiś czas temu odezwała się do mnie sama Pani Edyta Górniak i napisała mi tak: "Magdo, ostatnio ktoś polecił mi twego bloga :-) zerknęłam szczerze mówiąc..." <- oryginalny fragment wiadomości:))) Strasznie się cieszę z każdych odwiedzin! :))) Dziękuję Wam za to, że mam dla kogo pisać. Może nie robię tego często, ale od serca! :)

Dziś mam dla Was zdjęcia z premiery klipu Pauli, która odbyła się 24 listopada w warszawskim klubie Platinium. Tym razem zrobię Wam troszkę dłuższą "relację" w ramach rekompensaty za to zaniedbywanie Was.

We wtorek położyłam się dość późno. O 5:00 rano musiałam już wstać, bo koło 6-stej byłam czesana. Później pojechałam. Cały dzień w podróży... Ech, męczące, ale już się przyzwyczaiłam. :) Dotarłam na miejsce (do Platinium) koło 18-stej. Wiola Wypijewska już malowała Paulę, nasi tancerze (Roksana Saniuk, Olek Paliński, Kaja Kudełko i Andrzej Starowicz) próbowali na scenie. Ja szybko się przywitałam ze wszystkimi i zabrałam do pracy, której było MNÓSTWO. Ciągłe telefony, załatwianie spraw i ogarnianie wszystkiego. A to tancerze, a to rezerwacje dla gości, a to strój, a to make-up, a to garderoba, a to media, a to hostessy, a to limuzyna... jednak jakoś się udało! :) :) :)

Tutaj fotka jeszcze "przed" - w trakcie prób i przygotowań:

(fot. Michał Janowski - www.pauladaily.com)

Od 20 zaczęli przychodzić goście... Było mnóstwo moich znajomych. M.in. Mateusz z telewizją Tuba TV, Ewa Żmuda-Jankowska, Żaneta "Aurelya" Maroszek (fotografka, której fotki Wam już tu pokazywałam), Tomek Lubert, Sylwia Segin (z ipla) itd. :)))) Sami wspaniali ludzie!!! :*

Ja cały czas biegałam w tę i z powrotem. W dodatku musiałam przyprowadzić ekipę iTV tylnym wejściem... wyszłam z krótkim rękawkiem, a tam...ŚNIEG! :))))

Koło 21:15 podjechaliśmy pod klub (od tylnego do przedniego wejścia xD) limuzyną - wybrałam dla nas Lexusa. Najpierw chłopaki (nasi super fotoreporterzy, którym DZIĘKUJĘ za wytrwałość! :*) robili zdjęcia. Później Paula z naszymi super tancerzami zaśpiewała singiel i zrobiła show.
Moja kochana Sylwia Reda wykonała jej strój ze światełkami LED! :) Boskości! <3 :** Swoją drogą - Sylwia jest superową osobą i robi świetne kreacje! Ostatnio stworzyła m.in. sukienkę z flagą Wielkiej Brytanii dla Jolki Rutowicz. Mnie zaś na premierze obmierzyła (hihi), bo szyje mi sukienkę na sesję (w kolorze takiego cukierkowego różu - mmm... aaaacccchhh! Nie mogę się doczekać, kiedy ją założę! :*).


(Sylwia Reda to ta w prawym dolnym rogu :) Obok - w czerwonym - Sylwia Segin z ipla, nad nią moja kochana Aurelka - www.aurelya.com, a obok niej mój kochany "ksiądz" :D - Martin William Harris :DDD)

Wracając do tematu - następnie w kuluarach Paulę obskakiwali nasi fotoreporterzy. Po raz kolejny jestem z siebie dumna, że AŻ TYLU udało mi się zorganizować. :)) Dziękuję Wam Kochani, że byliście. Jeszcze raz ogromne DZIĘKI!!! :)

(tu w górnym lewym rogu widać część chłopaków - fotoreporterów :p, obok fotka z limuzyny, na dole jedna jeszcze przed imprezą, a druga taka tam :D)

Później czas imprezowania... Ja już mega zmęczona, ale nadal gotowa do działania.
Na imprezę przyjechali rodzice Pauli, którzy bardzo chcieli mnie poznać. Muszę przyznać, że to świetni ludzie! Bardzo mi dziękowali za to, co dla niej zrobiłam... Że 'wprowadziłam ją' w polski showbiznes... :-)

W końcu miałam okazję spotkać się też z Norbertem Żyłą - tym, który wygrał I edycję "Liderów Internetu" w LOOKR.TV. Przypominam - ja drugą. Norbert sam mnie znalazł i później rozmawialiśmy przez spory kawałek imprezy. :) Hehe śmialiśmy się, że teraz ''liderzy'' połączyli swoje siły! :-) hehe


(Norbert Żyła jest na wszystkich fotkach oprócz tej w górnym lewym rogu :-) W białej koszulce - Sławek Oborski, a w niebieskim nasz Mateusz Szymkowiak z Tuba TV :D)Tutaj więcej fotek:

Słodziaki - nasi tanerze - Andrzej, Roxi, Kaja, Alex:
(tu w górnym lewym rogu takie tam :p, obok fotka autorstwa Piotrka Zyznowskiego - Paula pozuje, pod spodem również fotka jego autorstwa, a ta w prawym dolnym rogu to z garderoby :D hihi - było tam tak ciasno, a musieliśmy ją dzielić wszyscy razem - Paula, tancerze, ja i inni :)). Hehe :-) W tle Paula, Roxi, Kaja i ręka Alexa :D)


Moja Asia Duńka - robiła Pauli chórki. Była z nami też w Płocku :-))) Kochaniutka :*Limuzyna, którą wybrałam dla nas. :p A na nosie okularki, które projektuje i wykonuje Alex. :) Armiani wyklejany Swarovskim. :)


(fot. Piotr Zyznowski :* ...hehe najlepszy tekst z imprezy: Ktoś zapytał: - Kto jest organizatorem imprezy? Inny odpowiedział: - Ta dziewczyna w koronie! ...haha od kiedy to korona jest?! xD :D)(Leszek :-) Nie chciałam, ale namówił mnie. Jednak trochę żałuję, bo w końcu to nie ja tu jestem gwiazdą. Ja pracuję od tej drugiej strony... I niech tak pozostanie. A tak w ogóle to wywiad miała przeprowadzać Jolka Rutowicz, ale wyszły małe komplikacje i on to zrobił... ;-D)(Różni ludzie - góra od lewej: Majka Kotarska, Uliasha, Dariusz Maciąg, Aga Łuczak :-))( z Wiolą :))) nasza kochana Mistrzyni Świata MAKE UP! :))) )


Koło 1-wszej pojechałyśmy z Paulą do niej. Po drodze jeszcze zajechałyśmy coś zjeść - przez cały dzień nie miałyśmy na to czasu. Tutaj fotka już "po":O 3:40 miałam mieć autobus... Jednak Paula bardzo prosiła mnie, bym u niej została... Miałam naukę na głowie, przy sobie też książki itd., więc nie chciałam... Ale w końcu ona wzięła telefon, odwołała moją taksówkę (od niej na dworzec), którą sobie zamówiłam i...nie pojechałam. Zostałam na kilka dni. :-) Mama się zgodziła :))) heh Nie miałam przy sobie nawet ładowarki do telefonu, więc musiałyśmy ją kupić.

c.d.n.