Hannah Montana poleca bloga?!?!

Jak obiecywałam, mam dla Was sylwestrową niespodziankę! :)

"Chciałabym spotkać Miley. Zapytałabym ją zapewne o to "jak to zrobić?", jak pracowała na swój sukces? i podziękować jej za to, że miałam przyjemność promować Ją w Polsce." - powiedziała Julia Hertmanowska (20 l.), która jest polskim głosem Hanny Montany. Obecnie studiuje w Warszawie. Interesuje się aktorstwem, debiutowała w wieku 12 lat w przedstawieniu "Król Maciuś I" w warszawskim teatrze Komedia. Od czterech lat występuje w dubbingu w licznych serialach i filmach, m.in. "Harry Potter", "Most do Terabithii", "High School Musical", "Camp Rock" (jej głosem mówiła Ella) i oczywiście "Hannah Montana".

Magdalena Kozłowska: Jak to się stało, że to właśnie Ty wygrałaś casting? Skąd się o nim dowiedziałaś?
Julia Hertmanowska: Na casting zostałam zaproszona przez reżysera dubbingu w High School Musical. Hannah widziałam juz wcześniej w telewizji, więc wiedziałam mniej więcej, co to za dziewczyna i jak ją zagrać. Zagrałam i wygrałam!!! Hehe..
Magdalena Kozłowska: Jak wiemy, Twój prawdziwy głos jest troszkę inny niż ten, który nadajesz Miley. Czy jednak zdarzyło Ci się, że ktoś w jakimś miejscu publicznym rozpoznał w Tobie głos bohaterki serialu?
Julia Hertmanowska: Po głosie raczej nie jestem rozpoznawalna, bo jak trafnie zauważyłaś zmieniam nieco barwę i stopień ekspresji mowy, jeśli mówię za Miley. Najlepsze jest to, że głos dopasowuje mi się automatycznie do barwy głosu Miley, gdy ją słyszę w słuchawkach i ciężko mi powiedzieć coś "głosem Miley", jeżeli nie jestem w studio :P
Magdalena Kozłowska: Czy prywatnie utożsamiasz się z postacią Hanny Montany? Ma ona wpływ na Twój styl, osobowość itd.?
Julia Hertmanowska: Prywatnie uważam, ze jesteśmy bardzo podobne z Miley. Ona jest bardzo zywiołowa, nieco zakręcona i kocha muzykę - to tak jak ja. Poza tym po tylu godzinach spędzonych w studio z Miley, na ekranie i w słuchawkach, naprawdę czuję z nią dużą więź. Praca przy serialu była jedną z najlepszych rzeczy, jakie mi się w życiu przydażyły. Jeśli chodzi o jej styl ubierania się, to raczej staram się go nie kopiować. Poza tym pamiętajmy, że jestem trochę starsza od Hannah :P
Magdalena Kozłowska: Czy chciałabyś kiedyś poznać prawdziwą Miley Cyrus? Jeśli byście się zobaczyły - o co chciałabyś ją zapytać?
Julia Hertmanowska: Pewnie, że chciałabym spotkać Miley (ale najpierw musiałabym trochę podszkolić angielski:P). Zapytałabym ją zapewne o to "jak to zrobić?", jak pracowała na swój sukces? i podziękować jej za to, że miałam przyjemność promować Ją w Polsce.
Magdalena Kozłowska: W warszawskich Złotych Tarasach prowadziłaś "Warsztaty Stylu Hannah Montana". Wielokrotnie spotykałaś się też z fankami serialu na różnych premierach itp. Jak wszyscy wiemy, Hannah ma mnóstwo fanów na całym świecie. Co sądzisz o tak wielkim zamiłowaniu do jakiegoś Artysty?
Julia Hertmanowska: Hannah Montana to ewenement na skalę światową! Niesamowite jest to, że na całym swiecie Miley ma tylu fanów. Oczywiście to przede wszystkim zasługa Disney Channel, ale Miley jest świetną wokalistką, ciekawą aktorką i świetną dziewczyną, więc oprócz promocji na jej sukces składa się to kim jest i co robi w życiu.
Magdalena Kozłowska: Sama prywatnie śpiewasz, ostatnio wystąpiłaś też w "Tak to leciało!". Jak długo trwa Twoja przygoda z muzyką?
Julia Hertmanowska: Moja przygoda z muzyką zaczęła się, jak tylko się urodziłam. :P Muzyka jest bardzo ważna w moim życiu - nie tylko pod względem zawodowym, ale także prywatnym. Śpiewałam 2 lata w chórze Alla Pollaca w Teatrze Wielkim, potem uczyłam się emisji głosu w Domu Kultury Dorożkarnia. 3 lata temu zaczęłam szkołę muzyczną. Bardzo zależy mi na muzyce i nie potrafiłabym bez niej żyć!!! Teraz, niestety, mam przerwę w śpiewaniu z powodu choroby strun głosowych, ale ma nadzieję, że uda mi się szybko i skutecznie wyleczyć i wrócić do tego, co najbardziej w kocham - śpiewania.
Magdalena Kozłowska: Julia, czego życzysz czytelnikom bloga z okazji Nowego Roku?
Julia Hertmanowska: Pozdrawiam pisemnie wszystkich czytelników bloga i Ciebie Magda!!! Życzę wszystkim wszystkiego najepszego w nowym roku i niech każdy następny będzie tylko lepszy. Miliony buziazków :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Julia Hertmanowska - polski głos Hannah Monatana


A tutaj Julia składa Wam noworoczne życzenia (nagrywałam to podczas rozmowy telefonicznej z Julką, dlatego słaba jakość :)): Kochani! Ja również życzę Wam, aby rok 2011 był o wiele lepszy od 2010 :))) Wszystkiego dobrego!!! :*