Galeria Trzepaka i inne info... :)


Hej :)))

Ostatnio mam coraz mniej czasu na bloga... Niestety. Jednak zawsze pamiętam o Was, stałych czytelnikach. :)))

Pamiętacie moją akcję "POMAGAM: JA, TY I GWIAZDY"??? Niestety zostaje odwołana... :((( Wiele osób obiecywało, że weźmie w niej udział, a co do czego przyszło - nic nie wyszło... :( Nikt nic nie przysłał. Przykro mi... ;(

A teraz trochę o tym, co u mnie. :) Wczoraj dotarła do mnie długo oczekiwana przesyłka od... GALERII TRZEPAKA! :)))
Jestem fanatyczką przeróżnych biżuteryjnych gadżetów! :) Tym razem przedstawiam Wam super kolczyki (nadają się np. do szkoły) właśnie z Galerii Trzepaka o nazwie "Zieloniuchne kropelki":(fot. Galeria Trzepaka)

Bardzo serdecznie polecam zakupy w Galerii Trzepaka!!! :) Można tam znaleźć wiele cudeniek. Oto stronka sklepu:www.galeria-trzepaka.plOstatnio miałam mnóstwo olimpiad przedmiotowych, egzaminy próbne itd. Straaaaaaasznie dużo nauki. W tym tygodniu również pełno klasówek itd. :-)

W środę od rana będę w stolicy. Organizujemy premierę klipu "Flashing Lights" Pauli w Platinium. W związku z tym mam strasznie dużo na głowie. Teraz cały czas rozdajemy zaproszenia i promujemy imprezę. Ja, jak zawsze, zajmuję się też mediami. Póki co udało mi się zaprosić największe agencje foto, jak i różne portale, telewizje. :-) Także od tej strony jest już dopięte.
Niedawno kupiłam sobie sukienkę na premierę... Niebieska...taki morski kolor. :-) Dodam zdjęcia po imprezie. :)))) hehe

W środę od rana wszystko do załatwiania, w południe próby. Otóż Paula wykona taneczne show z tancerzami z You Can Dance (Aleksandrem Palińskim, Kają Kudełko i Roksaną Saniuk) oraz jej choreografem - Andrzejem Starowiczem. W związku z tym wybudowana będzie w klubie specjalna scena. :-) Także sporo pracy. Podczas premiery ja znów będę opiekowała się trzema ciągle dzwoniącymi telefonami (2 Pauli i jeden mój)... :) hehe także zapowiada się pracowicie. Zwłaszcza, że środa to środek tygodnia...a ja mam szkołę. Opuszczę ten jeden dzień, ale od razu po imprezie wsiadam w autobus koło 3-ciej nad ranem i wracam tutaj, żeby rano w czwartek już być... Nie będę spać całą noc... :) Ale ok, jakoś sobie dam radę - mam nadzieję! :)

Ok, zmykam. Muszę się szykować, bo zaraz jadę do Białegostoku na mecz Jagiellonia vs. Cracovia. :)


Buziaki! :***