Fotki z meczu :)

Dziś mam dla Was fotki z Białegostoku z meczu Jagiellonia vs. Cracovia. Oczywiście wygrała Jaga wynikiem 4:2. Pierwsza połowa meczu była znacznie ciekawsza od drugiej. Najpierw w 18 i 39 minucie Kamil Grosicki (Jagiellonia) strzelił dwie bramki. 42 minuta - Kascelan świetnie ratuje piłkę, Grosicki zagrywa wzdłuż linii bramkowej do Frankowskiego, który źle trafia w piłkę ale ta ląduje pod nogami Kupisza, który posyła Cracovię na deski. Jagiellonia ma 3:0. Przerwa. Zaczyna się II połowa. Tuż po wznowieniu gry po przerwie gola strzela Cracovia. Autorem bramki był Saidi. W międzyczasie mecz został przerwany, bo delegat PZP zauważył na trybunach flagę ze swastyką. Oto fotka:

(Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta)

W  63 minucie Marcin Burkhardt podwyższa prowadzenie Jagiellonii na 4:1. Cracovia jednak się nie poddaje. W 73 minucie Saidi strzela ponownie gola.  W dodatku obie jego bramki były z tego samego miejsca! :)  Jagiellonia Białystok jest coraz bliżej tytułu mistrza jesieni w piłkarskiej Ekstraklasie. Na swoim boisku nie przegrała już 18 meczy.

3 grudnia w Białymstoku odbędzie się ostatni mecz w sezonie. Jagiellonia Białystok kontra Śląsk Wrocław. Prawdopodobnie znów się wybiorę! :-)