Panorama LeSage ❤

Cześć Kochani!
Przepraszam, że tak rzadko piszę, ale musicie mnie zrozumieć... szkoła, praca, obowiązki. :-) Ledwo się ze wszystkim wyrabiam. Dziś postanowiłam napisać, gdyż...nareszcie doszła do mnie MEGA paczka od...Ani Grabowskiej zPanorama LeSage !!! ❤ 

Jestem z tego powodu PRZESZCZĘŚLIWA! Miałam otrzymać tylko naszyjnik (ten czerwony kwiat), a dostałam mnóóóóóóstwo przepięknych rzeczy. :-) Fajnie, że są jeszcze ludzie tacy, jak  Ania. A ja jestem mega 'fanką' wszelkich biżu, gadżetów... zwłaszcza tych oryginalnych, własnoręcznych.

Tutaj kilka fotek (zrobionych 'na szybko') tych małych skarbów:

Świetne, prawda? Strasznie miło jest posiadać coś, czego nikt inny na świecie nie ma :))) 
Bransoletka cudna! Jedyna w swoim rodzaju :-) Dla mnie... :) Acccchhh... Ania jest CUDOWNA!

Zapraszam Was gorrrrąco na stronę Ani! :-) Tam jeszcze więcej tych skarbów! :)


Dziś byłam z dziewczynami z mojego KSM (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży) w kinie na "Ślubach Panieńskich". Muszę powiedzieć, iż się rozczarowałam... Film był dość komiczny (jak to komedia), Stuhr jak zawsze świetny... Jednak ogółem średnio mi się podobało. Widać, że to Polska... Jak dla mnie dość denne. W końcu są gusta i gustliki, jak to się mówi. :-)


A ogółem u mnie dużo się dzieje... Szkoła, klasówki, sprawdziany, kartkówki, projekty. :) I praca... Aktualnie obdzwaniam bazy danych, które kiedyś tworzyłam - wszystkie Urzędy Miast (Wydziały Kultury i Promocji), Domy Kultury, Agencje Eventowe i przesyłam im ofertę koncertową A. Włodarczyk.

Cały czas prężnie pracujemy z Paulą Marciniak. Z racji takiej, że jestem jej 'managero-asystentką' to mam mnóstwo na głowie... :-) Ciągle promujemy. W środę nagrywamy klip do nowego singla Pauli. Z załatwianiem wszystkiego duże zamieszanie. Jednak udało mi się zaprosić na plan największe i najlepsze w Polsce agencje fotograficzne, portale itd. M.in. East News, BE&W, MWMedia, FORUM, KAPiF, ONS, Fakt, Studio69 i inne. Do tego Plejada, WP.tv (Wideoportal), Tuba TV, Eska TV... Ojjj sporo :-) Być może uda się też załatwić "Dzień Dobry TVN". Sam klip będzie dość ciekawy, jednak póki co nic więcej nie mogę Wam zdradzić. Powiem tylko tyle, że zobaczycie w nim bardzo rozpoznawalną osobę w Polsce! :-))) hehe Aktualnie też czuwam nad zbieraniem statystów do teledysku. Jeśli chciałbyś/abyś w nim wystąpić, poczuć smak planu klipu, poznać znanych...napisz na zagrajwteledysku@gmail.com wpisując swoje imię, nazwisko i dołączając fotki. :-) Jeśli chcesz kogoś zabrać - również dopisz.

Na dziś to wszystko. We wtorek już Paula ściąga mnie do Wwy, także będę zdawała relacje. :-) Jeśli jej ulegnę to prawdopodobnie zostanę na tydzień... :)))) Także będzie co opowiadać.

Buźka :*