Spotkania, spotkania...

Hej! Jak pisałam w SMS blogu - wczoraj znów byłam w Warszawie. Przez cały dzień miałam trochę spotkań biznesowych jak i prywatnych. Oczywiście (jak zawsze) połowę z nich musiałam odwołać z powodu braku czasu...).


W Warszawie byłam o 9:30. Najpierw spotkałam się z Sylwią Segin (pracuje w telewizji internetowej "ipla", zresztą już ją Wam tu przedstawiałam). Postanowiłyśmy pospacerować w centrum. Jak zwykle nie obyło się bez naszych 'ploteczek'. :-) Gdy szłyśmy koło Pałacu Kultury, zobaczyłam...Wojtka Wyzę. To chłopak, którego spotkałam w Olsztynie i zrobiłam mu zdjęcie do książki "Fashion People" - jest początkującym modelem. Pisał mi, że będzie w Warszawie tego samego dnia, ale nie sądziłam, że los da nam znów się 'widzieć'. Bo w Olsztynie jak i w Wwie było to zupełnie PRZYPADKOWO. 

Poniżej fotka z Sylwią (robiona telefonem, więc jakość kiepska):Później pędziłam na spotkanie z Ewą Żmuda-Jankowską. Kiedyś również ją tu Wam 'przedstawiałam'... Zresztą to właśnie Ewunia tworzy m.in. www.cafecarmel.pl czy www.backstage-show-pl.blogspot.com , o którym Wam wcześniej pisałam. Tym razem zrobiłyśmy sobie z Ewą fotki, więc dodaję:


Następnie poszłam na spotkanie z Asią Ash - śpiewa w Pink Busters. Wybrałyśmy się na lody. Były tak przeogromne, że oczywiście połowę z nich zostawiłyśmy... :-) Jeśli chcecie posłuchać, jak śpiewa Asia, możecie zobaczyć wideo z np. "Dzień Dobry TVN" - www.dziendobrytvn.plejada.pl. Haha... najlepsze było to, że przed naszymi oczyma (tzn. na 1 piętrze ZT) odbywała się jakaś 'zabawa' dla dzieci. Były śpiewane piosenki z bajek, odbywały się konkursy itd. Ogółem głośno, także miałyśmy niezłą 'rozrywkę' :D haha 
Zrobiłyśmy kilka zdjęć, ale nie są najlepsze.


Po spotkaniu z Asią miałam zobaczyć się z Mateuszem Szymkowiakiem. Pracował jako prezenter m.in. stacji Viva, teraz prowadzi tuba TV. Jednak zadzwonił do mnie, że właśnie na Placu Trzech Krzyży odbywa się impreza i musi tam jechać, gdyż nagrywają tubę tv... Prosił o 'spotkanie' tam. Chciał też zrobić jeden wywiad ze mną do reportażu... Więc pojechałam. Tłok był niesamowity... 24 amatorskich kierowców gokartów walczyło o tytuł najlepszego uczestnika projektu ''Red Bull As w Karcie''. Na tej imprezie pojawił się też sam MARK WEBBER. Wykonał demonstracyjny pokaz możliwości bolidu Red Bull Racing. W zawodach zmierzyły się różne znane osoby - m.in. Sylwia Gruchała, Monika Pyrek, Alan Andersz, Bartosz Obuchowicz itd. Imprezę prowadziła Kasia Burzyńska. Ja natomiast byłam na placu krótko :-) Nie lubię takich imprez masowych... Zresztą pojechałam tam tylko ze względu na Mateusza. Jednak "Tor" ogrodzony był barierkami, więc okazało się, że nie możemy się do siebie dostać - ja byłam po jednej stronie ulicy, on po drugiej. :) On akurat skończył pracę, więc postanowiliśmy jechać do Złotych Tarasów i tam się na spokojnie spotkać. :-))) Poniżej 2 fotki po spotkaniu i kilka z Placu (niestety robione telefonem:)):
Haha - niestety nie zdążyłam telefonem 'złapać' gokartów :))))

Zaraz później umówiona byłam z Paulą Marciniak, z którą od jakiegoś czasu się już znamy. Mateusz ją zna (pracował w Vive, gdy ona startowała w "Hot or not":)), więc poczekał ze mną na jej przybycie. Hehe nie mogłyśmy się zdecydować, gdzie idziemy (to znaczy do której kawiarnii, bo cały czas byłyśmy w Tarasach), więc poszłyśmy przed siebie. Przy aptece spotkałyśmy Dorotę Zawadzką (tzw. "Supernianię"). Zapewne wracała z treningów do TzG... :) Z Paulą omówiłyśmy wiele spraw... później wczoraj i dziś wisiałyśmy na telefonie. :-) Niebawem zobaczycie 'efekty' :P Paula przesłała mi fotki, które robiła. Więc dodaję:
Następnie miałam spotkać się z Izą Mularonek, ale odwołałam spotkanie i 'poprzestawiałam' troszeczkę 'grafik'. Więc kolejne spotkanie, które mogę Wam opisać było z moją kochaną Francys Sudnicką. Idąc na nie wpadłam na Alana Andersza (pewnie wracał z imprezy Red Bulla)... Francys natomiast uczestniczyła w "Tańcu z Gwiazdami", była też Miss Polonia 2005. Brała udział też m.in. w Miss Universe 2006, Miss Eartch 2006. Porozmawiałyśmy trochę. Niebawem o France będzie głośniej, ale nie mogę nic zdradzić. :-) Powiem tylko tyle, że BĘDZIE CIEKAWIE. :) Przynajmniej tak się zapowiada. Mamy pamiątkowe fotki:
A tutaj specjalnie dla Was - Franka zaprasza na mojego bloga! :-) Zresztą też pozdrawia czytelników - Was. :) Sama często go odwiedza i baaaardzo podziwia. :)  
Następnie widziałam się z Eweliną Wieczorek (znajomą), którą już tu Wam też wcześniej 'przedstawiałam'. Było bardzo miło. :-) Poniżej fotka:


Paula stwierdziła, że jesteśmy do siebie podobne (tzn. niby ja jestem podobna do niej z młodości). :) Mamy ciemne włosy, brązowe oczy... :-) hehe :) Środkowa fotka jest moja, a te dwie pozostałe Pauli :) Właśnie mi je przesłała.


(jest też partner Franki - Łukasz Czarnecki, któremu dzisiaj ŚWIETNIE poszło z Pati w "Tańcu z Gwiazdami" :-))O 22 miałam autobus (standardowo), wróciłam do Ełku koło 4 rano... :-)))) 
Aaaa... w autobusie przede mną siedziała jakaś dziwna kobieta... Słuchała muzyki z telefonu na słuchawkach i...o 2 w nocy zaczęła śpiewać GŁOŚNO "Niech żyje bal"... Wszyscy pasażerowie się obudzili. :-) Jedni się śmiali, inni zdenerwowali... W końcu pewna Pani trąciła tę "śpiewaczkę" i powiedziała jej, iż nie jest tu sama... :-) - na szczęście! :))))

Kochani! Zaczęła się już szkoła - jak u Was? Wiem, że niektórzy z Was rozpoczęli już naukę w nowej szkole z zupełnie nowymi ludźmi. Jak zaczął się ten nowy rok szkolny? :-) Buuuuuuuuuuuuuuuuziaaaaaaaaaaaaki <3 :)