Pracujemy...:)

Hejo Kochani!
Ostatnio Was zaniedbuję - przepraszam... To wszystko przez natłok obowiązków i szkołę, które mam. :-) W weekend (sobotę i niedzielę) znów byłam w Warszawie... Tym razem jednak bardziej "służbowo" - ustalałyśmy z Paulą [czyt.: Paula Marciniak] nasz plan działania. :-) 
Jednak najpierw w sobotę spotkałam się 'na szybko' jeszcze na kawę z Pati [czyt.: Patricia Kazadi] :) Później już byłam umówiona z Paulą, lecz poprosiłam ją, by dołączyła do nas i zapoznałam dziewczyny :-) Także sobie we trzy troszkę porozmawiałyśmy. :-)

Tutaj fotka (niestety telefonem robiona) - nie naładowałam baterii w aparacie :):
Następnie całą sobotę i niedzielę spędziłam z Paulą. To był bardzo pracowity, ale i udany weekend. :-) Prócz pracy znalazłyśmy też czas na rozrywkę. W sobotę byłyśmy na chwilę w klubie fitness Pauli, wybrałyśmy się na lody, później do Coffeheaven ;), pochodziłyśmy po Galerii Mokotów, byłyśmy na obiedzie w Jeffs'ie, wybrałyśmy się do kina na "Stosunki międzymiastowe", zrobiłyśmy zakupy na kolację...i inne :-) Na pewno nie było nudno :))))Wieczorem zabrałyśmy się za ostrą pracę. Siedziałyśmy do 5 rano... :-) Ustaliłyśmy wszystko, co ważne. Mam nadzieję, że już niebawem zobaczycie efekty. :) 
Tutaj kilka fotek w ramach rekompensaty: